مخزن کوسه ‘ فصل 11, Trevor Noah جدید ویژه و بیشتر در Voot انتخاب

جدا از زبان هندی سری اصلی Asur, Marzi و این Raikar مورد, Voot را انتخاب کنید در حال حاضر به ارمغان می آورد و بین المللی نشان می دهد مانند روزانه اجتماعی فاصله نشان می دهد با Trevor Noah, چرا زنان کشتن نانسی درو, Masterchef ایالات متحده آمریکا فصل 10 و در حال حاضر مخزن کوسه فصل 11 به پلت فرم.

در اینجا لیست کامل از تازه واردان:

مخزن کوسه فصل 11

‘Shark Tank’ Season 11

تحسین منتقدان و چند جایزه امی و برنده نشان می دهد که reinvigorated کارآفرینی در سراسر جهان می گرداند با یازدهم فصل. کوسه ها – سخت خود ساخته چند میلیونر و میلیاردر غولهای – ادامه جستجوی خود را برای سرمایه گذاری در بهترین کسب و کار و محصولات است که آمریکا ارائه کرده است. کوسه را دوباره به مردم از تمام جنبه های زندگی فرصتی برای تعقیب رویای آمریکایی و به طور بالقوه امن معاملات کسب و کار است که می تواند آنها را به میلیونرهای.

مخزن کوسه فصل 11 راه اندازی در هند با دیجیتال برای اولین بار رویکرد در Voot را انتخاب کنید در آوریل 25, به دنبال هند تلویزیونی برتر در رنگ های بی نهایت در مارس 18. کوسه ها در این فصل شامل Kevin o’leary, Barbara Corcoran, Daymond John Robert Herjavec علامت کوبا و لری Greiner! مهمان کوسه ها در این فصل خواهد گنجاند sallybuberman, Anne Wojcicki کاترینا دریاچه و ماریا شاراپووا, Matt هیگینز و روهان Oza

چرا زنان کشتن

‘Shark Tank’ Season 11, Trevor Noah’s new specials, and more on Voot Select

یک آینه کمدی, درام, جزئیات زندگی سه زن در زندگی در سه دهه: یک زن خانه دار در 60s مقتدر در 80s و یک وکیل در سال 2019 هر برخورد با خیانت در ازدواج خود. شخصیت لوسی لیو, Ginnifer Goodwin و کربی هاول در فرم بالا در این تفرج.

نانسی درو

‘Shark Tank’ Season 11, Trevor Noah’s new specials, and more on Voot Select

از آن زمان به را زنده مورد علاقه خود را, نوجوانان, کارآگاه از کتاب به صفحه نمایش دیجیتال. درخشان, نوجوانان پلیسی که حس خود را از حل رمز و راز در زادگاه او از نعل اسب خلیج را ترک خواهد کرد شما بی نشانها. پس از مرگ نابهنگام مادر نانسی سوگند کردن جرم و جنایت حل در حالی که عبور کردن روز تا زمانی که او می تواند دوباره به کالج. اما او نمی تواند نگه داشتن بیش از حد طولانی به عنوان زمانی که یک شخص مقتدر در جامعه رو به قتل نانسی یابد و خودش را به عنوان متهم اصلی در این جنایت همراه با یک گروه از نوجوانان دیگر حاضر در این صحنه: نانسی nemesis از دبیرستان تا تیم برای پاک کردن نام خود را در مواجهه با گیرایی عاطفی و حتی اسرار بیشتری را در طول راه.

MasterChef ایالات متحده آمریکا فصل 10

‘Shark Tank’ Season 11, Trevor Noah’s new specials, and more on Voot Select

آشپز پرشور نقطه از نقاط مختلف آمریکا گرد هم می آیند و رقابت در برابر یکدیگر در آشپزی چالش های دستکاری شده توسط بهترین آشپز کلمه, آخرین نجومی بازیگران گوردون رمزی. یک نمایش کامل از نمک و شکر و ادویه و همه چیز خوب است. دنده تا به عنوان شرکت کنندگان نمایشگاه و توسعه مهارت های آشپزی خود را و برنده شدن در این عنوان از بهترین سرآشپز.

روزانه اجتماعی فاصله نشان می دهد با Trevor Noah

‘Shark Tank’ Season 11, Trevor Noah’s new specials, and more on Voot Select

Trevor Noah است هرگز به مراتب پشت سر وقتی که می آید به امور جاری. نمایش روزانه با Trevor Noah, در حال حاضر بسیار innovatively که به نام “روزانه و اجتماعی فاصله نشان می دهد با Trevor Noah’ به عنوان در حال حاضر که او در میزبانی فوق العاده از خانه. خنده دار بومی آفریقای جنوبی متولد شده به آفریقای جنوبی, سکس سفید, اروپایی, پدر زمان بوده است منحصر به فرد خود را روشنگری را در زمان حوادث و توانایی به فروش بین المللی کمدی را نشان می دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>