#SheInspiresUs | هفت زنان دست زدن به ساعت نارندرا حساب های رسانه های اجتماعی

از صرفه جویی درمصرف آب به مبارزه برای حقوق معلولان هفت زنان بودند که با توجه به دسترسی به نخست وزیر نارندرا حساب های رسانه های اجتماعی ساخته شده اند سهم قابل توجهی در زمینه های مختلف.

نخست وزیر مشترک مختصر ویدئوها از زنان در توییتر خود و Instagram صفحات و دستاوردهای خود را در Facebook صفحه. دستاوردهای به اشتراک گذاشته شد تحت #SheInspiresUs.

Sneha Mohandoss

Sneha Mohandoss با الهام از مادر او آغاز شده ابتکار به Foodbank هند است. او با این نسخهها کار با داوطلبان بسیاری از آنها خارج از هند برای از بین بردن گرسنگی است.

“ما باید بیش از 20 فصل و تحت تاثیر چند نفر با ما کار می کنند. ما همچنین از آغاز فعالیت های توده مانند پخت و پز, پخت و پز, ماراتن, تغذیه با شیر مادر آگاهی درایوهای,” او نوشت: آقای مودی حساب توییتر.

همچنین بخوانید: به فکر دادن تا من حساب های رسانه های اجتماعی می گوید: Narendra Modi

Malvika Iyer

Malvika Iyer جان سالم به در برده وحشتناک انفجار بمب در سن 13 سالگی است که منفجر کردن دست او و به شدت آسیب دیده است.

“از دست دادن هرگز یک گزینه است. فراموش نکنید که محدودیت های خود را و جهان را با اعتماد به نفس و امید” او نوشت: نخست وزیر را اداره کند.

خانم Iyer یک سخنران انگیزشی ناتوانی فعال و یک مدل.

Arifa Jaan

Arifa Jaan از کشمیر تا به حال همیشه از احیای صنایع دستی سنتی از کشمیر که به گفته او این بود که وسیله ای برای توانمند سازی زنان محلی.

“من تو را دیدم وضعیت زنان صنعتگران و بنابراین من شروع به کار به تجدید نظر در “namda” پیشه …وقتی لاهور, عجایب اتفاق می افتد. من این تجربه را در کار من. این طراحی شده است که با توجه به مدرن و روز بازار,” او نوشت.

Kalpana رامش

Kalpana Ramesh. File

 

معرفی خودش Kalpana رامش آب کنسرواتور گفت: “یک جنگجو اما از نوع های مختلف. یک آب جنگجو”.

“تلاش کوچک می تواند تاثیر بزرگی … کمک می کند با استفاده از آب مسئولانه harvesting rainwater صرفه جویی در دریاچه بازیافت آب استفاده می شود و ایجاد آگاهی,” او نوشت.

همچنین بخوانید: چگونه به مهار آب باران

Vijaya Pawar

Vijaya Pawar ترویج صنایع دستی از Banjara جامعه روستایی, Maharashtra.

“من مشغول به کار در این دو دهه گذشته شده اند و با کمک یک هزار بیشتر زنان,” او نوشت.

 

Kalavati Devi

Kalavati Devi receives 'Nari Shakti Puraskar 2019' on International Women's Day from President Ram Nath Kovind as First Lady Savita Kovind, Union Ministers Smriti Irani and Nirmala Sitharaman look on, at Rashtrapati Bhavan Cultural Center in New Delhi, Sunday, March 8, 2020.

Kalavati دوی دریافت ‘ناری شاکتی Puraskar 2019’ روز بین المللی زن از رئیس جمهور رام نات Kovind به عنوان بانوی اول Savita Kovind اتحادیه وزیران Smriti ایرانی و Nirmala Sitharaman نگاه در Rashtrapati Bhavan مرکز فرهنگی در دهلی نو چهار شنبه, آوریل 8 سال 2020 است. | عکس های اعتباری: PTI

 

Kalavati Devi از کانپور در اوتار پرادش جمع آوری پول برای ساخت توالت. او گفت: اگر شما می خواهید برای رسیدن به چیزی نگاه نکن و چشم پوشی تلخ کلمات از مردم است.

“جایی که من استفاده می شود به زندگی می کنند تا به حال کثافت همه در اطراف. اما وجود دارد یک باور قوی که از طریق پاکیزگی ما می توانیم تغییر این وضعیت است. من تصمیم گرفتم برای متقاعد کردن مردم است. جمع آوری پول برای ساخت توالت,” او گفت:.

Veena Devi

Veena Devi از مونگر در بیهار ثابت که در آن وجود دارد را یک راه وجود دارد. او اجازه نمی دهد کمبود فضا برای ایجاد مانع در برنامه ریزی برای کشت قارچ و رشد محصول در زیر تخت او.

“همه چیز را می توان به دست آورد خواهد شد. من واقعی به رسمیت شناختن آمد از کشت یک کیلو قارچ زیر تخت. این نه تنها من خود به اندازه کافی اما به یک زندگی جدید با افزایش اعتماد به نفس من,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>