Shetti به دنبال جایگزین کانال برای کشاورزی تامین

با ملی مستند به بررسی گسترش COVID-19 ضربه کشاورزان سخت Swabhimani Paksha رئیس Raju Shetti در یکشنبه خواست ماهاراشترا دولت برای راه اندازی جایگزین کانال های توزیع برای فعال کردن کشاورزان به فروش محصولات خود به طور مستقیم به مصرف کنندگان است.

او گفت: با توجه به میزان ضرر و زیان به دامداران از ماها Vikas Aghadi دولت باید خرید بیشتر از حد شیر و توقف لبنی تانکر از علامت های تجاری از کشورهای دیگر مانند Amul, میراث و ناندنی از ورود به دولت است.

سابق MP گفت: دولت باید اطمینان حاصل شود که کشاورزان قادر به فروش محصولات خود از طریق اولیه کشاورزی اعتبار جامعه و شبکه ‘کشاورزان’ باشگاه’ در حال حاضر موجود در بسیاری از مناطق. “اگر یک سرعت می تواند مستقر شود به جمع آوری تولید از کشاورزان و ارائه به مصرف کنندگان در شهری جیب حتی دومی بهره مند خواهد شد به عنوان آنها می توانید فایده از میوه و سبزیجات تازه به طور مستقیم از کشاورزان به جای توپخانه نرخ های گزاف به واسطه. سرعت می تواند به عنوان یک تابع از غربت سبزی بازار و فروش برنج, ذرت, hayr همراه با میوه. این می تواند یک راه موثر برای منصرف کردن جمعیت از جمع آوری مغازه خارج” آقای Shetti گفت هندو.

رعایت که شیر تهیه کرده بود میزان به 45 درصد از آن به طور متوسط روزانه 1.3 کرور لیتر او خواست دولت برای خرید اضافی 15 لاخ لیتر از کشاورزان به جزر و مد آنها را بیش از. “از آنجا که اکثر هتل ها بسته شده تقاضا برای شیر و محصولات مبتنی بر مانند پنیر خوری و kulfi رفته. علاوه بر این به عنوان چند MIDC واحد را متوقف کرده اند و کار و تولید شیر و محصولات مبتنی بر بیش از حد کند شده است. در این زمینه دولت باید اجازه شیر تانکر از گجرات حیدرآباد و کارناتاکا به وارد کردن ماهاراشترا به بهانه لوازم ضروری” آقای Shetti گفت. او اشاره کرد که در کارناتاکا متوقف شده بود تانکرهای ماهاراشترا, بومی, شیر, علامت های تجاری مانند Gokul و Warana.

Remarking که آن را امری ضروری برای احیای فعالیت های کشاورزی به عنوان به زودی به عنوان ممکن است به خاطر یک اقتصاد پایدار آقای Shetti خواستار مرکزی و دولت های ایالتی اعلام برخی بسته به کشاورزان برای جبران ضرر و زیان خود را.

“وجود دارد هیچ گفتن چه مدت این مستند خواهد داشت. چند انبه و انگور و موز کشاورزان متحمل خسارات سنگین به عنوان آنها قادر به فروش محصولات خود در بازارهای در زمان. میوه و سبزیجات کشاورزان در دولت مجبور به تحمل فجایع طبیعی در سال گذشته با سیل ravaging swathes از Kolhapur سنگلی و دیگر مناطق پونا را بدست آورد. سپس آنها را مجبور به رقابت با unseasonal دوش و در حال حاضر این بیماری همه گیر” او گفت: اصرار وزیر Uddhav Thackeray به انجام یک نظرسنجی از آسیب رنج می برد توسط کشاورزان در این دوره است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>