سپر تمام رزرو قوانین از نظر قضایی می گوید: Ram, Vilas Paswan

همه احزاب سیاسی باید با هم برای اصلاح قانون اساسی برای محافظت از تمام رزرو قوانین از نظر قضایی اتحادیه وزیر و Lok Janshakti رهبر حزب Ram, Vilas Paswan گفت: روز جمعه یک روز پس از دیوان عالی کشور گفت: رزرو است نه یک حق اساسی است.

شنیدن دادخواست توسط تمام احزاب سیاسی به دنبال یک مسیر به مرکز به اجرای 50% رزرو برای عقب کلاس در Tamil Nadu در هند سهمیه بندی کرسی های پزشکی و دندانپزشکی دوره های دادگاه گفت: رزرو صندلی برای برخی از جامعه بود و نه یک حق اساسی است. دادخواست خارج شد.

به زبان هندوآقای Paswan گفت: هیچ دولتی می تواند حذف رزرو تا زمانی وجود دارد شرایط اقتصادی و اجتماعی قرار داده است که یک بخش از جامعه پایین است. “رزرو نتیجه Poona پیمان بین Babasaheb Ambedkar و مهاتما گاندی است. اگر هر یک برد ifs یا buts در مورد آن در حال حاضر آنها خواهد بود نافی Poona پیمان,” او گفت:.

آقای Paswan گفت: هنوز هم وجود دارد موارد Dalit دامادی, روش سوارکاری با اسب در صفوف عروسی کتک خورد.

“از طرف Lok Janshakti پارتی, من می خواهم به درخواست تجدید نظر رهبران همه احزاب سیاسی برای ذخیره کردن این بحث به بقیه برای همیشه با قرار دادن تمام رزرو قوانین در نهمین برنامه از قانون اساسی” او گفت:.

نهمین برنامه شامل یک لیست از مرکزی و قوانین ایالتی است که نمی توان در دادگاه به چالش کشید. در حال حاضر 284 قوانین محافظت از بررسی قضایی.

“ما نمی توانیم اجازه می دهد هر گونه قضایی نوسان در این مسئله است. و در گذشته… وجود داشته است تناقضات در دیوان عالی کشور احکام خود در موضوع” آقای Paswan گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید