شیو سنا را Waikar, Spike ممکن است قدرت پردازش را به دامن ‘از سود’ ردیف در ماهاراشترا

برای جلوگیری از هر گونه جنجال بر سر انتصاب شیو سنا MLA Ravindra Waikar و حزب MP Arvind Sawant به پست کلیدی کابینه با رتبه Uddhav Thackeray رهبری دولت ممکن است موضوع اطلاع رسانی گفت: آنها ممکن است قدرت پردازش و هزینه برای پست.

دولت منصوب آقای Waikar به عنوان رئیس هماهنگ کننده ارشد در دفتر وزیر (CMO) و آقای Spike به عنوان رئیس دولت در امور پارلمانی کمیته هماهنگی. “اطلاع رسانی و یا تجدید نظر دولت قطعنامه ای صادر خواهد شد که در هر کدام از آنها ممکن است قدرت پردازش و هزینه برای پست. این است برای جلوگیری از هر گونه اتهام از سود” یک مقام رسمی گفت: در روز پنج شنبه.

آقای Waikar یک MLA از Jogeshwari منصوب شد رئیس هماهنگ کننده در CMO و همچنین اختصاص داده شده رتبه وزیر کابینه. مسئولیت خود را برای هماهنگی با نمایندگان و رئیس جمهوری بر پیگیری سریع پروژه ها و صندوق تخصیص.

آقای Spike های بمبئی جنوبی MP شد هفته گذشته منصوب رئیس دولت در سطح کمیته پارلمانی راه اندازی برای پیگیری در حال بررسی پیشنهادات مربوط به ماهاراشترا با دولت مرکزی است. او همچنین با توجه به رتبه یک وزیر کابینه.

دولت فکر می کند مخالفان Bharatiya Janata Party (BJP) ممکن است سعی کنید به گوشه ای از آن در آینده بودجه جلسه قوه مقننه بیش از این ملاقات به نقل از سود.

صحبت کردن به PTIآقای Spike گفت: وجود خواهد داشت هیچ مسئله ای از سود اگر او و آقای Waikar نه فایده کمک هزینه و قدرت پردازش است که با این پست. آقای Waikar گفت: “چگونه دولت می تواند به ما قدرت پردازش و کمک هزینه به عنوان نمایندگان منتخب و ما در پست های جدید با هم ؟ ما هنوز گرفته مسئول است. یک اصلاح به دولت حل خواهد شد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>