شوکه شده که Malayalam کانال بان گام بدون من&B وزیر دانش: NBA

اخبار رسانههای ارتباط است گفت: آن را “شوکه” است که تصمیم به ممنوعیت دو Malayalam, اخبار کانال های گرفته شده “بدون اطلاع” از اطلاعات و رادیو و تلویزیون وزیر Prakash Javadekar و خواستار تحقیق چگونه این اتفاق افتاده است.

در بیانیه ای NBA جمهور Rajat شارما گفت: آن را محکوم کرد تصمیم وزارت اطلاعات و رادیو و تلویزیون برای تحمیل 48 ساعته بان کی مون در Asianet اخبار و رسانه ها یکی از اخبار دو اخبار کانال های مستقر در کرالا است.

آقای شارما گفت: NBA قدردانی نگرانی نشان داده شده توسط نخست وزیر نارندرا مودی در این زمینه و پس از آن خروج از تحریم های اعمال شده بر روی دو کانال های خبری.

او اظهار داشت: NBA شد “شوکه به یاد بگیرند که تصمیم شبیه به این گرفته شد بدون آگاهی از وزیر اطلاعات و رادیو و تلویزیون”.

“NBA خواسته است که وزیر باید در موسسه پرسش که چگونه به منظور منع کانال های خبری از رادیو و تلویزیون صادر شد بدون تصویب” بیانیه ای صادر اواخر روز شنبه گفت:. “NBA می خواهم گزارش پرس و جو به اشتراک گذاشته شود با آن است.”

NBA است از این دیدگاه که همه شکایات مربوط به پخش اخبار باید با اشاره به اخبار رادیو و تلویزیون استانداردهای سازمان (NBSA)— خود-نظارتی به ریاست سابق دیوان عالی کشور قاضی (retd) A K سیکری— به منظور جلوگیری از عود از حوادث مشابه در آینده را گفت.

این مرکز تا به حال در شنبه لغو 48 ساعته بان کی مون در این دو منجر به Malayalam, اخبار کانال های ساعت پس از اعمال تنبیهی اندازه گیری جداگانه به اتهام “همکاری با یک جامعه” در حالی که پوشش ماه گذشته خشونت در شمال شرق دهلی نو و انتقادی از پلیس و آر اس اس.

آقای Javadekar کرده بود گفت: آقای مودی به حال ابراز نگرانی بیش از کل موضوع اضافه کرد که دولت در پشتیبانی از آزادی مطبوعات.

بدون رفتن به جزئیات این وزیر گفت که او را نگاه به این موضوع و برداشتن “گام های ضروری” اگر هر گونه تخلف یافت.

“اما اجازه دهید من نیز به شما بگویم که همه باید بپذیریم که وجود دارد را به عهده آزادی” او گفت:.

کانال متوقف شد برای 48 ساعت شروع 7:30 بعد از ظهر روز جمعه بیش از پوشش خود را از خشونت است. رسمی سفارشات گفت: کانال های تحت پوشش وقایع 25 فوریه در یک شیوه ای است که “هایلایت حمله به اماکن عبادت و جانبداری نسبت به یک جامعه خاص”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>