National Rifle Association of India (NRAI) اعلام کرده است بازی های المپیک انتخاب محاکمه در تفنگ تپانچه و تفنگ ساچمهای برای کسانی که بورس که تعداد مورد نیاز از نمرات برای رای دادن به آنها را به عنوان در هر انتخاب سیاست.

محاکمه برگزار خواهد شد دکتر Karni سینگ محدوده Tughlakabad از 20 فوریه تا 25.

Tejaswini Sawant و Yashaswini سینگ Deswal هستند که موفق به کسب سهمیه المپیک خواهد بود و موضوع به این محاکمات که اساسا برای بورس در حاشیه.

قهرمان سابق جهان Tejaswini که موفق به کسب سهمیه المپیک در تفنگ 3-موقعیت رویداد نیاز به ساقه یک محاکمه.

طبق سیاست های المپیک سهمیه برندگان خواهد به طور خودکار انتخاب شده برای جام جهانی به صحنه در دهلی نو در ماه مارس است.

در مورد Yashaswini که نام چهره ها در لیست این اعلام شده است که این امر کافی است اگر او شاخه های جام جهانی در دهلی نو به ارائه تعداد مورد نیاز از نمرات به صورت نظر برای المپیک انتخاب شده است.

Sheoran, Swapnil در شکار

Akhil Sheoran و Swapnil Kusale خواهد شد تیراندازی محاکمه در مردان تفنگ 3-موقعیت رویداد است که در آن سهمیه المپیک شد برنده by Sanjeev Rajput و Aishwary Pratap Singh Tomar.

در یک رویداد مانند مردان تپانچه بادی که در آن Saurabh Chaudhary و آبیشک ورما با کسب دو مدال طلا در جام جهانی آخرین یار وجود داشته باشد دادگاه به صورت Shahzar رضوی, Omprakash Mitharval, آرجون سینگ چیمه و Ravinder Singh.

جالب است که حتی در مردان تپانچه آتش سریع رویداد که در آن هند هنوز موفق به کسب یک سهمیه المپیک وجود دارد خواهد بود برای محاکمه Gurpreet سینگ Arpit Goel و Bhavesh Shekhawat.

همین مورد در مردان و در دام است که در آن Manavjit سینگ Sandhu, Lakshay Sheoran, Zoravar سینگ Sandhu و Vivaan کاپور نامیده شده است برای آزمایش.

برای اولین بار در 20 سال هند دام تیم برنده است سهمیه المپیک.

وجود خواهد داشت محاکمه برای زنان دام و تیراندازی و همچنین حتی اگر هیچ سهمیه هنوز در دسترس است.

گزینه های باز

پس از ملی فدراسیون گزینه مبادله برخی از المپیک سهمیه مکان آن است و شاید تلاش برای نگه داشتن همه گزینه های خود را باز کنید با گرفتن هر کس آماده برای مسابقه المپیک.

به جز موارد نادر المپیک سهمیه برندگان تمام شده است بسیار قوی در حفظ برتری خود را با اجرای خوب خود در حوادث تا کنون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی