نشان می دهد معمولی انگلیسی, حل, ملکه برای گفتن ملت در میان شیوع کروناویروس

ملکه الیزابت را تماس در بریتانیا نشان می دهد همان حل و فصل خود را به عنوان forebears و نگاهی بر چالش و اختلال ناشی از شیوع کروناویروس با good-humoured حل و فصل هنگامی که او باعث می شود بسیار نادر آدرس به راهپیمایی ملت ایران در روز یکشنبه.

در چه خواهد بود او پنجم ویژه تلویزیونی پیام به کشور در طول 68 سال در تاج و تخت ملکه را نیز با تشکر از بهداشت و درمان کارگران در خط مقدم و تشخیص درد در حال حاضر رنج می برد توسط برخی از خانواده ها.

“من امیدوارم که در سال آینده هر کس قادر خواهد بود به افتخار در چگونه آنها در پاسخ به این چالش. و کسانی که پس از ما خواهد گفت که انگلیسی ها از این نسل بودند به عنوان قوی به عنوان هر” 93 ساله پادشاه می گویند با توجه به عصاره منتشر شده توسط کاخ باکینگهام.

“که ویژگی های خود نظم و انضباط آرام good-humoured حل و شخص احساس هنوز مشخص این کشور است.”

 

روز شنبه دولت گفت: مرگ و میر از کسانی که تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس افزایش 708 در 24 ساعت به 4,313 با 5 سال در میان مردگان همراه با حداقل 40 که تا به حال شناخته شده قبلی شرایط بهداشتی.

مقامات بهداشت هشدار داده اند که مرگ و میر بالا انتظار می رود حداقل برای یک هفته دیگر یا دو و حتی اگر مردم با پیروی دقیق جداسازی اقدامات است.

مانند بسیاری از کشورها در اروپا و بریتانیا است که در حالت مجازی مستند با, میخانه ها, رستوران ها و تقریبا تمام مغازه ها بسته و گردهمایی های اجتماعی ممنوع است.

انگلیسی ها گفته شده است به ماندن در خانه مگر اینکه آن را کاملا ضروری است که سرمایه گذاری را به تلاش برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر. نخست وزیر بوریس جانسون است که هنوز هم در خود به انزوا و تعدادی از وزرای ارشد شده اند و در میان کسانی که آزمایش مثبت برای ویروس.

‘به عنوان قوی به عنوان هر گونه’

“من به زبان شما را در آنچه که من می دانم این است که به طور فزاینده ای به چالش کشیدن زمان” ملکه خواهد گفت چه شده است قاب به عنوان عمیقا پیام شخصی.

“یک بار از اختلال در زندگی ما کشور: اختلال آورده است که غم و اندوه به برخی مشکلات مالی برای بسیاری از, و تغییرات عظیم به زندگی روزمره همه ما است.”

یکشنبه آدرس که پخش خواهد شد در سال 1900 به وقت تهران ثبت شد در قلعه ویندسور که در آن پادشاه در کنار همسرش شاهزاده فیلیپ, 98.

به منظور اطمینان از هر گونه خطر به ملکه خودش را کاهش آن فیلم برداری شده بود در یک اتاق بزرگ برای اطمینان از یک فاصله امن بین او و فیلمبرداری بود که با پوشیدن تجهیزات حفاظت شخصی و تنها شخص دیگر در حال حاضر.

در اوایل این هفته ملکه الیزابت و پرنس چارلز وارث و 71 آمد از خود و انزوای خود را پس از هفت روز پس از تست مثبت.

 

ملکه معمولا تنها پخش برنامه به ملت با چهارمین روز کریسمس و پیام ویژه این آدرس خواهد بود و تنها پنجم او ساخته شده است.

گذشته بود و در سال 2012 پس جشن های بزرگداشت او در سال 60 به عنوان ملکه. که یک دهه پس از قبل از پخش است که به دنبال مرگ مادر ملکه مادر در سال 2002 هنگامی که او از ایشان تشکر بریتانیا خود را برای پیام های تسلیت.

او همچنین به یک آدرس در شروع جنگ خلیج فارس در سال 1991 و مشهورترین تحویل حزن انگیز پخش زنده پس از مرگ دختر در قانون پرنسس دایانا در پاریس سقوط خودرو در سال 1997 در میان ملی غلیان احساسات غم و اندوه و انتقاد از خانواده سلطنتی پاسخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید