SHRC می پرسد DGP به ارائه دستورالعمل به SHOs در ثبت نام شاه

دولت و حقوق بشر (SHRC) توصیه کرده است به تامیل نادو دولت به دستور مدیر کل پلیس (DGP) به موضوع مناسب دستورالعمل به تمام ایستگاه خانه افسران (SHOs) در سراسر کشور به عمل به عنوان در هر بخش 154 قانون دادرسی کیفری (CrPC) هر زمان که شکایت دریافت شد و دانستنی جرائم ساخته شده بودند در آنها است.

در حالی که عبور از سفارشات در یک شکایت SHRC اقدام رئیس D. Jayachandran همچنین توصیه می شود به دولت که DGP بود دستور به دادن آموزش های لازم/برنامه آگاهی در مورد حقوق بشر به تمام SHOs در سراسر کشور.

کمیسیون بود که در ابتدا گرفته suo motu cognisance از یک گزارش منتشر شده در هندو در تاریخ 11 مارس سال 2018 و در پی گزارش مدیر کل پلیس / مدیر تحقیقات بال کمیسیون. سپس شاکیان ارسال شکایت به کمیسیون.

در شکایت R. Irudayaraj و ‘ ثانیه saloman دیوید ارسال شده که چهار کلیساها / نماز خانه در Koodal Pudur و Sikkandar Chavadi از مادورای منطقه مورد حمله قرار گرفتند توسط برخی از هندو مذهبی گروه های افراطی و مقدس سوخته بود در تاریخ 11 مارس سال 2018 است. هر چند شکایت ارسال شد و ویدئوها را مشاهده کنید پلیس موفق به ذکر نام هندو Munnani بارگیری در صنوبر و از این رو شکایت.

مخاطب پلیس را تکذیب کرد, همه averments در شکایت شاکیان. آنها را مشاهده کنید آنها ثبت شده یک مورد در 14 مارس و افراد متهم دستگیر شدند در مارس 17 و 19 سال و که مشابه عمل شد و به دنبال آن در موارد دیگر بیش از حد.

پس با توجه به استدلال از هر دو طرف این کمیسیون ارجاع به دادگاه عالی داوری در Lalithakumari در مقابل دولت مطلق پرادش مورد برگزار دفتر مسئول یک ایستگاه پلیس بود موظف به ثبت نام هر اطلاعات شفاهی یا کتبی مربوط به کمیسیون دانستنی جرم و در نهایت ثبت نام FIR به عنوان در هر بخش 154 از CrPC.

“با توجه به سوابق موجود در دست و گزارش.. پاسخ دهندگان صادر شده تنها CSR و ثبت نام شاه تنها پس از سه روز بعد از مداخله از مقامات بالاتر نشان می دهد که رکود در وظیفه با ثبت نام یک شاه فورا…” آقای Jayachandran اشاره کرد.

این کمیسیون همچنین توصیه می شود جبران ₹60,000 به شاکیان و که مجموع توان بازیافت از بازرس Manivannan و زیر بازرس Murugan و سپس متصل به Koodalpudur ایستگاه پلیس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>