Shruti S Bhat ارائه یک کنسرت پر جنب و جوش در پلککد

برجسته از Shruti S Bhat را رسیتال آوازی در پلککد بود زیبا نمایشگاه Reethigowla و کوتاه RTP نسبت به پایان. خواننده شروع به خاموش با Swathi Thirunal varnam ‘Chalamela’ در Sankarabharanam مجموعه به ادا طلا موفق شد با Dikshitar را ‘Ramachandram Bhavayami’ در Vasantha. ظریف alapana از Reethigowla توسعه مرحله به مرحله شکل گرفت که در قالب کلاسیک.

راگا swaroopa ناشى وضوح در لذت sangathis و manodharma swaras در ‘Cheraravathe’ یک kriti از Tyagaraja شد پر از ذوق. این swarajathi, ‘Kamakshi’ یک chowka کالا kriti از Shyama Sastri در Yadukulakamboji نه یکی از محبوب هر چند نکردند و تاثیر بسیار. اما مورد بعدی, ‘Nenarunchara’ دوباره یک Tyagaraja در ترکیب نادر راگا Simhavahini احیا سرعت.

این توضیح از اصلی راگا, Madhyamavathi آمیخته با استادانه درست شده sancharas خوب بود تلاش هر چند خارج از ضرب و شتم عبارات رخنه در بین و راگا bhava داده نشده بود به دلیل شهرت. Syama Sastri را magnum opus ‘Palinchu Kamakshi’ انتخاب شد, ترکیب جایی niraval بود خیلی مختصر اما swaraprastharas جامع بودند.

این thaniavartanam در این مرحله توسط N Anirudh راج (mridangam) و باتای Sankar (ghatam) طولانی بود هر چند هر دو خود را به نمایش گذاشته استعداد فراوان. حمایت خود را در طول kriti renditions نیز قابل ملاحظه است. با توجه به محدودیت های زمانی, Shruti ارائه شده کوتاه اما شیرین نسخه Varali برای RTP.

این thanam کوتاه بود اما خواننده را عدالت به pallavi ‘Vara Thyagaraja Deekshita Shyama Varade Varaleeyave, Varaali Veni’ در ستایش از تثلیث که فراوان بود با خشنود شعر و ارائه شد, اصیل, با هوش sangathis. این swaras در Kuntalavarali, Nagaswaravali و سپس دوباره Varali شد و ستوده است.

ویژگی منحصر به فرد pallavi بود که در آن اعدام شد در Panchamukhi talam با تغییرات در ‘dritam’ و ‘laghu’ در kandagathi و chathusragathi’, ایجاد موسیقی استاد M Balamuralikrishna. ارائه نشان داد که خواننده را به فضل و دانش. نتیجه گیری قطعه ای بود که با روح ‘Kshemam گورو Gopala’ از Narayana Teertha در Mohanam, Kapi, Behag و Sindubhairavi.

Shruti خواهر Sreelakshmi Bhat درخشان ویولن همراهی یک نقطه اصلی به علاوه از رسیتال. او سرآمد هر دو در raga alapanas و swaraprastharas. جوانه زدن artiste با پتانسیل Shruti پرداخت می شود می تواند کمی توجه بیشتر به sruthi, طرز و به طور کلی ارائه شده است.

برنامه سازماندهی شده بود توسط Palghat هنرهای جامعه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>