‘Shubh منگل Zyada Saavdhan’ نقد و بررسی: Ayushmann, لذت بخش کمدی است که یک جهش بزرگ برای LGBTQI+ نمایندگی در بالیوود

از اولین Dilwale Dulhania Le Jaayenge الهام گرفته از صحنه به آخر “Ja Simran, jee le apni zindagi” گفت و گو به زبان آمده به همان اندازه استرن Bauji (ایلخانی) و یک Aashiqui الهام گرفته از تصویر از عشق جوان انداخته وسط. آن را آشکار چه Hitesh Kewalya در حال انجام است با چه چیزی می, شاید, اولین بار بی شرم هم جنس عشق, داستان, در, تجاری, ستاره محور بالیوود. او مکان Shubh منگل Zyada Saavdhan (SMZS) مستقیما در زیبایی شناسی فرهنگ عامه است. SMZS شده است می تواند مورد راج و Simran, Raj و بابی یا راج و Rashmi با کلاس و کاست و مذهبی تفاوت های آینده در راه عشق واقعی. اما معلوم می شود در مورد Kartik سینگ (Ayushmann,) و امان Tripathi (developerworks) و دشمن که عاشقان باید به مبارزه در اینجا تعصبات در برابر یک فرد ترجیحات جنسی. Kewalya موثر استراتژی معلوم می شود canny ابزار را عجیب و غریب عاشقانه به جریان اصلی. است که عادی سازی این LGBTQIA+ روایت در فیلم های تجاری فضایی است که به طور سنتی رونق در كليشه اي دگرباشان جنسی جامعه است.

Shubh منگل Zyada Saavdhan

  • مدیر: Hitesh Kewalya
  • بازیگران: Ayushmann, Jitendra کومار Gajraj رائو Neena گوپتا Manurishi Chaddha, Sunita Rajwar, Maanvi Gagroo
  • زمان اجرا: 119.37 دقیقه
  • داستان: داستان عشق Kartik سینگ و امان Tripathi. نیاز ما در ادامه می گویند ؟

زندانی و don omar می توانست گی. یک قافیه مهد کودک در مورد جک و جیل می تواند تعبیر به کت و شلوار جک و جانی. حتی باهوش مرجع بازیگر Arjun ماتور است که اغلب گفته شده است typecast ، این چالش ها که این فیلم می اندازد محبوب ما تخیل و آگاهی است که آن را بسیار جالب است. SMZS طول می کشد یک جهش بزرگ جلوتر از یک فیلم مانند Ladki Ko Dekha To آیسا Laga که با وجود اینکه اولین کردن علامت رفتن نیست کل گراز. و در واقع خیلی خوش طعم و حتی نشان می دهد این دو با هم در همان قاب است.

در سمت تلنگر است که آشنایی مرسوم عناصر—تقدم خانواده یک شعله ور با صدای بلند عروسی برای تنظیم, درام, kitsch, رنگ, بسیار, ترانه و رقص و مرز طنز کمدی بزن و بکوب. Kewalya هل دادن پاکت کاملا بدون آن پاره از هم جدا. پدر و مادر, روابط خانواده ها دیده می شود به عنوان بزرگترین میدان نبرد برای زوج های همجنسگرا, اما آنها به طور همزمان برگزار شد به مذاکرات در حال انجام با موفقیت در آن با وجود بازجویی آنها. Kewalya نیست قضاوت در مورد کسانی که در انکار و یا تحمل می کند. به عنوان یکی از شخصیت ها می گوید: تعصبات را هم در تخریب یک تغییر از قلب و ذهن نمی تواند انتظار می رود یک شبه. و چنین ذهن در حال گسترش در سراسر اجتماعی تقسیم. یک دانشمند در حال رشد غیر معمولی سیاه و سفید گل کلم (مداوم استعاره از طریق فیلم) به خوبی می تواند به عنوان ضد همجنس به عنوان یک فقیر و بی سواد ironsmith. امید است که آنها در نهایت خواهد شد به درک که واقعی بیماری از ذهن است که نیاز به درمان نیست همجنسگرایی اما یک بیماری به نام همجنسگرا ستیزی.

در اولین کارگردان سرمایه گذاری Kewalya همچنان بزرگ (مانند او به عنوان یک نویسنده در Shubh منگل Saavdhan) با جزئیات کمی از قلب زندگی—مانند حیله گر مصرف الکل در جراحی تمبلرس در بوت خودرو, در عروسی—و فوق العاده با استفاده از lingo و دو طرفه. فقط به شنیدن هندی کلمات و عبارات مانند utpeedan (آزار و اذیت), ارته-vyavastha (اقتصاد) و vyavhaarik chumban (عملی بوسه) است که موسیقی به گوش. این دلیل که چرا Kewalya را یادگار شهر کوچک در شمال هند احساس می کند بیشتر در زندگی و پایه از دیگر فیلم هایی تراورس همان منطقه. تمام استعارههای موفق: دمدمی خانواده آن خود به خود نزاع و دعوا های زیبا متوجه شخصیت های بازی لذت بخش و گروه بازیگران است. جالب است برای دیدن یک ستاره مانند Khurrana دریافت پرماجرا در اوج محبوبیت خود را. اما آنچه بیشتر توجه داشته باشید این است که دامنه و فضای فیلم کمک هزینه نسبتا کمی شناخته شده بازیگر مانند کومار. Khurrana شخصیت ممکن است با هیاهو و جذاب تر در disruptiveness اما کومار که می شود بهترین “دوپامین”, “اکسی توسین” با الهام از خطوط مورد ماهیت عشق واقعی.

در حرکت نزولی, جایی میدوی اسکریپت تمایل به رفتن به دور در محافل و کثیف حتی به عنوان پیام می شود آمرانه. اما آلی طنز را نگه می دارد رویه به صرفه جویی در روز. Kewalya تماس برای ما جمعی تغییر از قلب است هتاک و اهل تفریح و بازی با یک لمس گرمی. آن را سخت به مقاومت در برابر آن!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>