Siddha مقالات پژوهشی پرتاب نور در اثر ‘Kabasura kudineer’ در مدیریت COVID-19

با یک مسابقه جهانی به پیدا کردن یک درمان برای مرگبار coronavirus تیم Siddha پزشکان در تامیل نادو که حفر عمیق به سیستم سنتی پزشکی پیدا کرده اند ‘kabasura kudineer’ یک ترکیب گیاهی موثر در مدیریت COVID-19 موارد است.

حداقل دو مقاله پژوهشی در Siddha از جمله یکی پس از رمان Coronavirus شروع به گسترش در تامیل نادو در اوایل ماه مارس این سال ادعا kabasura kudineer موثر در مدیریت COVID-19 مثبت افراد است.

Kabasura kudineer یک ترکیب گیاهی متشکل از مواد خشک از زنجبیل pippali میخک cirukancori ریشه mulli ریشه kadukkai, ajwain و بسیاری از گیاهان دیگر.

مواد تشکیل دهنده پودر و مخلوط با آب و سپس آب پز را جوشانده و یک چهارم آن حجم اولیه.

اتفاقا تامیل نادو دولت نیز ترویج مصرف آن برای تقویت ایمنی, اگر چه آن را روشن ساخته است که آن است که یک دارو برای درمان COVID-19.

یک مطالعه بر روی دو گروه از COVID-19 موارد مثبت هر دو اولیه و ثانویه مخاطبین شماره 84 در نزدیکی وللر ادعا می کنند این مطالعه می تواند به عنوان شواهد اولیه از حفاظت ارائه شده توسط این نوشیدنی گیاهی و پیشگیری کننده اثر در معرض خطر COVID-19 موارد است.

این مطالعه توسط دکتر V. Vikramkumar دستیار افسر پزشکی (Siddha), Tirupattur منطقه S. Ganesh, مدیر, اداره, هندی, طب هومیوپاتی و در تامیل نادو M. P. Sivanarul, Tirupattur منطقه جمع آوری P. Parthiban مشترک مدیر اداره طب هندی و هومیوپاتی تامیل نادو و دیگران انجام شد در ماه آوریل است.

آن را در بر داشت که کسانی که موفق به دریافت kabasura kudineer مداخله آزمایش منفی برای COVID-19 6 آوریل سال 2020 و کسانی که نه اداره ترکیب گیاهی آزمایش مثبت است.

از chisquare تست گرافیکی و تحلیل و تفسیر آن پدید آمده است که ارتباط بين مصرف معجون و سلامت بیماران, وضعیت, با توجه به مطالعه است.

Kabasura kudineer توزیع شد به 42 نفر در قرنطینه تسهیلات در Agraharam در Tirupattur منطقه.

در یکی دیگر از امکانات در Jamiya دانشکده امبور taluk در همان منطقه Kabasura kudineer مداخله نمی شد با توسل به این افراد است.

آنها قرنطینه در تاریخ 1 آوریل سال 2020 و توجه ویژه ای داده شد به هر دو گروه.

هیچ مواد غذایی خانه ساخته شده بود به آنها داده شد اما تنها که آماده شده و با توجه با نظارت تیم.

برای درمان, گروه, 60 میلی لیتر معجون اجرا شد در روز بعد از غذا برای بزرگسالان و 15 میلی لیتر به کودکان برای 14 روز.

هر دو گروه شامل 42 بيمار و قرون خود را در بازه زمانی بین 3 و 70 سال است. تمام بيماران قرنطینه در تاریخ 1 آوریل سال 2020 است.

پنج-سال-مرد کودک در این گروه رو رها از سرفه های خشک پس از نوشیدن چهار دوز kabasura kudineer تحت نظارت بزرگسالان.

بیشتر از 10 بيمار رو تسکین فوری از خفیف خستگی بعد از مصرف. هیچ عوارض جانبی گزارش شده با توجه به مطالعه است.

سواب برای PCR برای شش نفر (مستقیم ارتباط مثبت) در تاریخ 6 آوریل منفی نشان داد. تکرار نمونه تست در آوریل 20 همچنین نشان داد که نتایج منفی.

ثانویه مخاطبین تست شده در آوریل 11, هم منفی بودند. اما آنها هیچوقت هیچ نشانه توسعه و هیچ تکرار آزمایش انجام شد.

در گروه کنترل همه این موارد تست شده در مارس 6 و پنج اولیه مخاطبین از 42 آزمایش مثبت و منفی است.

پس از 14 روز دوره قرنطینه دیگران (ثانویه مخاطبین) از علائم و بنابراین هیچ دوم تست انجام شد برای این موارد.

بلافاصله پس از COVID-19 همه گیر شد و اولین گزارش از ووهان چین در ماه دسامبر 2019 یک تیم از Siddha پزشکان در زمان تحقیقات در kabasura kudineer و Thonthasura Kudineer — دو Siddha فرمولاسیون استفاده می شود در برابر تب به دلیل عفونت های تنفسی.

Siddha پزشکی طبقه بندی بیماری ها و اختلالات به 4,448 انواع و درمان برای بیش از 64 نوع از تب.

در یک مقاله منتشر شده در مجله تحقیقات دارویی و مراقبت های بهداشتی در ماه ژانویه این سال K. Pitchiah کومار, دولت, صدور مجوز, سازمان, اداره, هندی, پزشکی, دولت تامیل نادو K. Meenakshi Sundaram, Sanjeev پزشکی, مرکز تحقیقات و M. S. Ramasamy از طریق مطالعه خود نشان داد kabasura kudineer می تواند یک پتانسیل Siddha پزشکی برای COVID-19 ارائه شده بیشتر بالینی و بالینی تاييدی مطالعات انجام شد.

Kabasura kudineer موجود فعال تر ترکیبات فیتو, بالاتر از فعالیت در Thontha سوره kudineer مشاهده شد و در مطالعه بر روی سیلیکون شواهد کرونا ویروسی مواد مخدر است.

در ضمن دو خلبان مطالعات انجام شده در ماه مه و ژوئن 2020 توسط موسسه ملی Siddha guangzhou وزارت امور, اینجا, SRM کالج پزشکی بیمارستان و مرکز تحقیقاتی در ترکیب گیاهی نشان داد که 99 درصد COVID-19 موارد منفی شد ظرف پنج روز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>