انگلستان مربی کریس Silverwood گفته او ممکن است به منظور محدود کردن تعدادی از اور Jofra کماندار کاسه به عنوان او به نظر می رسد برای راه های نگه داشتن سرعت خود را به باتری مناسب و تازه است.

آرچر است که از عمل با یک درجه پایین استرس شکستگی دست راست آرنج دگرگون بیشتر اور از هر یک از خود انگلستان هم تیمی در 2019 با وجود ساخت اولین حضور بین المللی تنها در ماه مه.

آزمون کاپیتان جو ریشه را رد کرده است پیشنهادات کماندار شده است بیش از دگرگون اما Silverwood گفت: انگلستان ممکن است نیاز به در نظر با استفاده از Barbadian متولد سریع در کوتاه.

“چیزهایی مانند (بولینگ 40 اور در یک نوبت) ما را به نگاه” Silverwood به خبرنگاران گفت:. “اما گاهی اوقات هنگامی که نیاز دارد باید شما رو به آن را انجام دهد.

“ما موفق Mark Wood طریق هر دو آزمون مسابقات او با بازی در اینجا (در آفریقای جنوبی) و او را دگرگون در کوتاه تیز جادوها. خواهد ما را به انجام است که در حال حاضر با Jof? بله ما احتمالا خواهد بود.”

بحث در مورد برنامه ریزی برای آرچر و چوب Silverwood افزود: “شاید آنها مجبور به بازی در هر بازی.

“شاید آنها می توانید بازی را یکی یکی خاموش و سپس به هر حال آنها با هم بازی. که چشم انداز هیجان انگیز.”

کماندار چوب و Olly سنگ بخشی از Silverwood را برنامه ریزی برای تور استرالیا در 2021-22 و او امیدوار به نگه داشتن آنها را مناسب و شلیک برای انگلستان پیشنهاد برای اصلاح خاکستر.

“من دوست دارم به کسانی که برای خاکستر از آنجا که همه ما می دانیم که ما در نظر گرفته در خاکستر پس چگونه می تواند ما را به خودمان بهترین شانس موفقیت?” Silverwood گفت.

“اگر من سه تا از آنها را جا وجود دارد آن است که آیا کسانی که سه یا نه و سپس آن را می تواند یک مزیت بزرگ برای ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید کتاب زبان اصلی