شبیه سازی مرکز تاسیس شده در JSS کالج پزشکی

این JSS کالج پزشکی تاسیس شده است مهارت و شبیه سازی مرکز به ارائه جامع آموزش به دانشجویان پزشکی و دیگر متخصصان مراقبت های بهداشتی در هزینه ₹22 کرور در این شهرستان است.

مرکز پزشکی کمک خواهد کرد دانش آموزان برای به دست آوردن پیشرفته پزشکی و جراحی و مهارت های, تسهیلات مانکن و شبیه سازی است که از نزدیک شبیه سازی انسان است و می تواند ‘نفس’, ‘گریه’, ‘blink” و “خونریزی” و پاسخ یا به طور خودکار یا به صورت دستی و فیزیکی و پزشکی قرار گیرد.

H. Basavanna Gowdappa, اصلی, JSS کالج پزشکی و B. Manjunatha, ثبت, JSS آکادمی آموزش عالی و تحقیقات گفت: در این مرکز های جدید خواهد شد که افتتاح در 14 مارس نیز تولد شبیه ساز بیمار بزرگسال شبیه ساز نوزادان, شبیه ساز, نوزاد و کودک مانکن در مجازی ICU ICU اطفال و عملیات تئاتر ماژول به ارائه زمان واقعی را تجربه کنند. دانشجویان پزشکی و متخصصان مراقبت های بهداشتی خواهد شد یادگیری مهارت های لازم برای دست زدن به مجتمع سناریو مورد.

دولت از هنر مرکز گسترش بیش از 12000 متر مربع. فوت و واقع در طبقه سوم از OPD جلوگیری از JSS بیمارستان در M. G. Road.

دکتر Gowdappa گفت: مشهور ملی و بین المللی ارومیه خواهد شد درگیر در دانش و مهارت انتقال.Rakesh Kumar فتس ، دبیر کل شورای پزشکی هند خواهد بود رئیس مهمان. Shivaratri Deshikendra Swamiji از Suttur Mutt, district مسئول وزیر V. Somanna و دیگران حاضر خواهد بود.

روز فارغ التحصیلی

این JSS کالج پزشکی نیز برگزاری آن در روز فارغ التحصیلی در مارس 13 وقتی 202 دانش آموزانی که خود را به اتمام MBBS دوره را دریافت گواهینامه های خود را. نه شایسته دانش آموزان را دریافت مدال طلا و جایزه نقدی برای تعالی علمی است. Preethi Prakash Prabhu امن پنج مدال طلا و پنج جایزه نقدی.

H. Vinod Bhat, معاون صدراعظم Manipal آکادمی آموزش عالی (ماه) ارائه خواهد شد درجه بندی آدرس. C. G. Betsurmath دبیر اجرایی JSS Mahavidyapeetha; B. Suresh, نرم افزار-صدراعظم; و Surinder Singh-معاون JSS آکادمی آموزش عالی و تحقیقات حضور خواهد داشت.

دکتر Gowdappa گفت: این موسسه با تولید کرده است 4,817 پزشکی فارغ التحصیلان و 1,836 تحصیلات تکمیلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید