Sindhu برنده سوم پی در پی ESPN زن ورزشکار جایزه سال

قهرمان جهان shuttler P. V. Sindhu در روز پنج شنبه موفق به کسب ESPN ‘زن ورزشکار سال” جایزه برای سومین بار متوالی در حالی که جوان تیرانداز Saurabh Chaudhary صعود افتخار در نر دسته.

Saurabh برنده در مجموع پنج جام جهانی مدال طلا و دو در مردان 10m air pistol و دیگری در سه 10m air pistol مخلوط تیم ملی ISSF جام جهانی 2019. او همچنین برنده یک 10m air pistol مدال برنز در جام جهانی در ریو.

قهرمان دو سرعت Dutee Chand شد اولین برندگان از ‘شجاعت’ جایزه برای اینکه الهام بخش هر دو در و خارج از زمین. او مبارزه جهانی دو و میدانی حاکم بر بدن — IAAF را تبعیض آمیز hypoandrogenism مقررات به دست آورده و خود را حق به مسابقه دوباره.

در 2019, او اولین ورزشکار هندی به بیرون می آیند و صحبت در مورد بودن در یک رابطه با یک زن ،

آس بازیکن شطرنج Koneru Humpy برنده جایزه ‘باز گشت از سال’ پس از این ادعا اولین بار عنوان قهرمانی جهان در دسامبر 2019 با پیروزی در رقابت های جهانی شطرنج سریع قهرمانی در مسکو به درپوش قابل توجه گشت.

سابق junior قهرمان جهان گرفته بود دو سال زایمان فرصت مطالعاتی بین 2016 و 2018 به نگاه پس از نوزاد دختر.

کشتی گیر دیپاک Punia طلا در جهان junior قهرمانی نقره در جهان ارشد قهرمانی و کسب درآمد یک مدرک برای بازی های المپیک توکیو ساخته شده او را یک انتخاب طبیعی برای آرزو ESPN ‘در حال ظهور ورزشکار سال” جایزه.

Pullela Gopichand رئیس ملی بدمینتون مربی ادعا ‘مربی سال’ جایزه برای پرورش دو مدال آوران المپیک در ساینا Nehwal و Sindhu.

Sindhu را در مسابقات قهرمانی جهان پیروزی, برای اولین بار توسط هند در بدمینتون نیز انتخاب شده به عنوان “لحظه تحویل سال’

مانو Bhaker-Saurabh Chaudhary برداشت ‘تیم از سال’ افتخار.’ این 10m air pistol مخلوط تیم ترکیب خود را تکمیل جارو تمیز در 2019 جام جهانی.

Manasi Joshi, 30, برنده ‘متفاوت-abled ورزشکار سال/Para-ورزشکار سال” جایزه. جوشی شد قهرمان جهان پس از برنده شدن مدال طلا در BWF پارا بدمینتون قهرمانی جهان در سال 2019.

هاکی افسانه Balbir سینگ (ارشد) یکی از مستقل ترین هند جشن المپیک شده است اعطا با ESPN را “یک عمر دستاورد” جایزه.

Balbir همچنین نقش بازیگران در ملی هاکی تیم سه مدال طلا در لندن سال 1948 1952 هلسینکی و ملبورن 1956. او همچنین با تیم ملی به عنوان مربی در سال 1971 در جام جهانی و به عنوان یک مدیر در کوالالامپور چهار سال بعد زمانی که هند برنده خود را تنها در جام جهانی به عنوان تاریخ است.

ESPN Multi-Sport Awards شناخته دستاوردها در سراسر 10 دسته بندی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>