خطوط هوایی سنگاپور برای قطع پروازها به عنوان coronavirus شیوع بازدید تقاضای

خطوط هوایی سنگاپور در روز سه شنبه گفت که آن را به طور موقت قطع پروازها در سراسر شبکه های جهانی خود از جمله بمبئی در سه ماه آوریل تا به عنوان کشنده coronavirus شیوع نهفته است پرواز تقاضا به دولت شهر است.

کلید تحت تاثیر مقصد شامل بمبئی, فرانکفورت, جاکارتا, لندن و لس آنجلس و پاریس و سئول سیدنی و توکیو شرکت هواپیمایی در بیانیه ای گفت.

همچنین به عنوان خوانده شده | سنگاپور بانک تخلیه دفتر پس از ویروس مورد یافت

Coronavirus اپیدمی آمار تقاضا برای خدمات به سنگاپور و همچنین از طریق کلید ترانزیت. شیوع این بیماری آغاز شد و در ووهان پایتخت مرکزی چین هوبئی در ماه دسامبر و در حال حاضر در سراسر جهان است.

همچنین به عنوان خوانده شده | نیلی اعلام کرد تعلیق بخشی از پروازها به مقصد چین

سنگاپور شمارش از 77 مورد از این ویروس است که یکی از بالاترین در خارج از سرزمین اصلی چین که در آن 1,868 مردم کشته شده اند در این بیماری همه گیر به 98 بیشتری نفر در روز دوشنبه در حالی که تعداد کل موارد تایید شده شروع به پریدن کرد به 72,436.

“خطوط هوایی سنگاپور و SilkAir را به طور موقت کاهش خدمات در سراسر شبکه ما به دلیل ضعف تقاضا به عنوان یک نتیجه از COVID-19 شیوع” حامل گفت.

“ما ادامه خواهد داد برای نظارت بر وضعیت و تنظیمات بیشتری لازم است.”

خطوط هوایی اضافه شده است که مشتریان را تحت تاثیر قرار خواهد شد “مطلع و دوباره جایگزین بر روی پروازهای دیگر.

“این جای تعجب نیست برای دیدن برخی از کاهش در پرواز با توجه به ضعیف رو به جلو رزرو است که می توان انتظار داشت از محیط فعلی” کانال اخبار آسیا گزارش به نقل از DBS تحلیلگر پل Yong.

تقاضا در پرواز به کره جنوبی و ژاپن شده بود سخت ترین ضربه پس از چین است.

تعدادی از خطوط هوایی جهانی از جمله هوایی هند, بریتیش ایرویز, شیر هوا و نیلی هواپیمایی نیز به حالت تعلیق پروازهای خود را به شهرهای چین به پکن تلاش برای مهار گسترش سریع coronavirus در داخل کشور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>