سنگاپور حزب حاکم مجموعه به گسترش قدرت در انتخابات

سنگاپور رای pn جمعه در جنوب شرقی آسیا و اولین انتخابات پس از coronavirus همه گیر شروع با بحران بهداشتی و گریم اقتصاد انتظار می رود برای تقویت نخست وزیر Lee Hsien Loong حزب و گسترش آن ناگسستنی قانون است.

در حالی که پیروزی به نظر می رسد امن برای لی مردم اقدام حزب ورود از او جدا برادر کوچکتر به نزاع سیاسی است و با توجه به مخالفت برخی از امید گسترش آن toehold در مجلس.

Lee Hsien یانگ را متهم به PAP تبدیل به یک نخبه گرا و خواستار شفاف تر و پاسخگو دولت هنوز قوی نشان توسط مخالفان خواهد شد وظیفه بلند با این کشور در مواجهه با آن بدترین رکود اقتصادی در این سال است.

“این سخت تقلا برای مخالفان در هر زمان بیشتر از آن در یک بحران” گفت: Bridget ویلز افتخاری دستیار پژوهش در مالزی دانشگاه ناتینگهام.

Lee Hsien یانگ است “کمک مجموعه ای از تن برای مخالفان خواستار به سوال برخی از جنبه های PAP حکومت به خصوص برادرش رهبری … اما پرواز به ایمنی استدلال در اقتصاد به نفع PAP,” او گفت:.

سنگاپور انتخابات دنبال سنجی در مغولستان در ماه گذشته و در کره جنوبی در ماه آوریل زمانی که احزاب حاکم در هر دو کشور به ثمر رساند پیروزی های چشمگیر.

سنگاپور انتخابات آمده تنها چند هفته پس از این کشور پدید آمده از دو ماه مستند با هدف کنترل یکی از آسیا بدترین شیوع ویروس. این کشور کوچک از 5.8 میلیون نفر گزارش شده بیش از 45,000 موارد بسیاری از آنها کارگران خارجی ساکن در خوابگاه شلوغ است که نادیده گرفته شد در فاز اولیه آن در مدیریت بحران است.

در حالی که عفونت را بیشتر کاهش یافته است, جدید, روزانه موارد هنوز بالای 100. اما دولت می گوید این انتخابات برگزار می شود با خیال راحت با بیشتر مراکز رای دهی و مبهوت زمان اختصاص داده شده برای 2.65 میلیون واجد شرایط رای دهندگان به پای صندوق های رأی رفتند.

فیزیکی تظاهرات ممنوع شد در طول نه روز مبارزات انتخاباتی به پایان رسید که در روز شنبه که در آن هر دو طرف در زمان جنگ خود را به رسانه های اجتماعی. نامزدهای sparred بیش از چگونه به نگه داشتن شغل و سوق دادن اقتصاد به جلو در مناظره های تلویزیونی و تحویل آنلاین قوی تصویری سخنرانی. برخی از عینک شرت با کدهای QR بنابراین شهروندان می تواند آنها را اسکن و دسترسی سریع به صفحات رسانه های اجتماعی.

دو ته نشین شده اند که درگیر در یک شکاف پس از 2017 بر سرنوشت خود, خانه و خانواده, آمار کمپین بلیزرز در فروشنده دوره گرد وجار زن و بازارهای عمومی املاک و مسکن اما با ماسک و بدون معمول دست دادن با رای دهندگان.

با اقتصاد, پیش بینی برای کوچک شدن در این سال بین 4% تا 7% پاپ به تبلیغ آن سابقه قوی در جلو راندن این کشور را به یکی از ثروتمندترین افراد جهان را. نخست وزیر لی گفت: نظر سنجی نیست در مورد خود کناره اما آینده کشور و اعتراض به رای دهندگان برای قوی دستور به حرکت سنگاپور از طریق بحران و فراتر از آن. دولت خود پرده برداری کرده است چند کمک های اقتصادی بسته در مجموع نزدیک به 100 میلیارد دلار سنگاپور (71.7 میلیارد دلار).

ریسک بالاتر این زمان برای لی که به گفته او قصد دارد به بازنشستگی در دو سال در سن 70. معاون وی و وزیر امور مالی هنگ Swee کیات است که جانشین تعیین شده و برخی در انتخابات به عنوان رای اعتماد در رهبری جدید است.

“در نهایت این است چگونه رای دهندگان مشاهده PAP دولت را از دست داده و COVID-19 در تمام جنبه های است که می تواند نقش مهمی در این که آیا حزب حاکم را تضمین قوی قیمومیت” گفت: یوجین قهوهای مایل به زرد و استاد حقوق در دانشگاه. “اگر PAP قادر به تامین حدود 65 درصد از رای مردم و نه از دست دادن کرسی های اضافی پس از آن من فکر می کنم آنها می توانند ادعا می کنند که بسیار خوب کلی انتخابات است.”

رای مردمی برای PAP هرگز تضعیف زیر 60٪. در سال 2015 PAP برنده 69.9 درصد از کل آرا و 93 درصد از کرسی های پارلمانی در این کشور سالگرد 50th و مرگ که در آن سال از لی کوان یو ،

در حالی که تکه تکه های کوچک 10 احزاب مخالف به نظر می رسد ایران در برابر PAP. همه 93 کرسی مجلس در حال رقابت عمدتا در یک در یک پایه و اساس علیه PAP. مخالفان تن به تن خود را به عنوان یک بررسی-و-تعادل ترغیب رای دهندگان به انکار PAP آن دو سوم سوپر اکثریت در مجلس است که اجازه می دهد تا آن را برای اصلاح قانون اساسی است.

در حالی که ستایش اقتصادی خود را مدیریت PAP نیز انتقاد muzzling رسانه ها و مخالف صداها و برای دولت خود می داند بهترین موضع. در هفته های اخیر از آن استفاده می شود جدید ضد جعلی اخبار قانون در برابر مخالفان.

“پیچ و خم ما در امروز زندگی می کنند که در نتیجه با داشتن یک حزب مسئول با هیچ کنترل و توازن هیچ شفافیت و یا پاسخگویی. تنها ownself بررسی ownself.’ این خطرناک است برای آینده سنگاپور” Lee Hsien یانگ گفت: در انتخابات نهایی message on Facebook. او خواست سنگاپور برای رای دادن بدون ترس به ارسال “هشداری” به PAP.

“پایان PAP را فمن … بیشتر بررسی خالی,” او گفت:.

بدون توجه به نتیجه سنگاپور قانون فراهم می کند برای شکست بالا مخالفت داوطلبان ارائه می شود غیر حوزه کرسی های پارلمانی برای اطمینان از وجود 12 قانونگذاران مخالف دولت از شش قبلا. اما احزاب مخالف با شدت بهم زدن این ترتیب به عنوان یک شگرد به انکار آنها را انتخاب صندلی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>