سنگاپور نخست وزیر لی اعلام کابینه جدید; تحلیف در جولای 27

سنگاپور نخست وزیر Lee Hsien Loong روز شنبه اعلام کرد که کابینه جدید 15 روز پس از حاکم حزب خلق صعود 61.24 درصد از آرا در سال 2020 به طور کلی انتخابات است.

از برگزاری مراسم تحلیف کابینه و دیگر دارندگان برگزار خواهد شد در روز دوشنبه در ایستانا — محل اقامت رسمی و دفتر رئیس جمهور سنگاپور — و مجلس.

آقای لی PAP حزب اتحاد حفظ قدرت با “دستور واضح و روشن” در انتخابات عمومی برگزار شد در تاریخ 10 ژوئیه در میان COVID-19 بیماری همه گیر. PAP در قدرت پس از سال 1965 برنده 83 از 93 کرسی های پارلمانی و یا 61.24 درصد آرا.

 

انتخابات به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان یک همه پرسی در مورد نخست وزیر را از دست داده و از شیوع کروناویروس. سنگاپور در حال حاضر رو به شهر دولت بدترین رکود اقتصادی با اقتصاد, پیش بینی برای کوچک کردن بین 7 و 4 درصد.

سنگاپور تنها تعداد انگشت شماری از کشورها برگزار می شود انتخابات در طول بیماری همه گیر.

کابینه جدید خواهد شد که 37 سیاسی دفتر دارندگان همان قبلی است.

آقای لی گفت: دولت جدید به دنبال تعادل تداوم قرار گرفتن در معرض و تجدید می شود و یک تیم که منجر سنگاپور از طریق فعلی بهداشت عمومی و بحران اقتصادی و به آینده این کانال اخبار آسیا گزارش شده است.

هنگ Swee کیات همچنان در پست خود به عنوان معاون نخست وزیر و وزیر دارایی. با این حال او نیز به عنوان وزیر هماهنگی برای سیاست های اقتصادی در کابینه جدید است.

تئو Chee Hean حفظ پست خود به عنوان وزیر ارشد و هماهنگی وزیر امنیت ملی, در حالی که هند-منبع Tharman Shanmugaratnam باقی می ماند به عنوان وزیر ارشد و هماهنگی وزیر اجتماعی سیاست. هر دو وزیران نیز خدمت در نخست وزیران’ ،

“در زمان عادی ما باید با تجربه وزیران برای ارائه به دست ثابت و همچنین به مربی جوان وزیران. و در این بحران این نیاز است و حتی بیشتر” آقای لی گفت.

در حالی که هند-منبع K. Shanmugam خواهد ماند به عنوان قانون و امور, وزیر, دکتر ویویان Balakrishnan نیز از هندی تبار باقی مانده است وزیر امور خارجه.

یکی دیگر از هند-منبع سیاستمدار S. Iswaran حفظ پست خود به عنوان وزیر ارتباطات و اطلاعات است.

Indranee Rajah منصوب خواهد شد دومین وزیر برای توسعه ملی و واگذاری انتصاب وی به عنوان دومین وزیر آموزش و پرورش است. او باقی خواهد ماند و به عنوان وزیر در دفتر نخست وزیر است و به عنوان دومین وزیر برای امور مالی.

دکتر Janil Puthucheary منصوب خواهد شد وزیر ارشد دولت در وزارت بهداشت ، او را به ادامه خدمت در وزارت ارتباطات و اطلاعات است.

وجود دارد بسیاری از چهره های جدید را به عنوان به خوبی. آنها عبارتند از گن Siow هوانگ — وزیر امور خارجه در وزارت آموزش و پرورش و وزارت نیروی انسانی; آلوین قهوهای مایل به زرد — وزیر امور خارجه در وزارت فرهنگ جامعه و جوانان و وزارت تجارت و صنعت; و دزموند قهوهای مایل به زرد — وزیر امور خارجه در وزارت امور و وزارت پایداری و محیط زیست است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>