سنگاپور نشان می دهد که چگونه به انجام انتخابات در طول همه گیر

سنگاپور با پوشیدن ماسک و دستکش به صف رأی گیری در روز جمعه تحت ابر از COVID-19 همه گیر است که در گذر از شهر-اقتصاد دولتی به سمت آن بدترین تا کنون رکود ساخت و صرفه جویی در شغل تمرکز از انتخابات.

در قدرت پس از استقلال در سال 1965 حاکم حزب خلق (PAP) است که انتظار می رود به حمل نخست وزیر Lee Hsien Loong به دیگری راحت و احتمالا پیروزی نهایی.

چادری در صورت سپر انتخابات اجرا امن فاصله قوانین و در زمان رای دهندگان در دماهای آنها وارد رای گیری غرفه با جلسه صبح عمدتا متعلق به افراد مسن برای جلوگیری از ازدحام بیش از حد.

در حالی که مقامات امیدوار بود آن را به رای دهندگان بیش از پنج دقیقه به بازیگران خود را به رای گیری خطوط شکل گرفته در ابتدا در خارج از برخی از مراکز رای دهی که در آن مردم گفت: آنها منتظر بودند تا یک ساعت.

Singapore Prime Minister Lee Hsien Loong (center) wears a mask while observing social distancing as he lines up to enter the Alexandra Primary School polling center to cast his vote on Friday.

سنگاپور نخست وزیر Lee Hsien Loong (مرکز) می پوشد یک ماسک در حالی که رعایت اجتماعی فاصله او به عنوان خطوط بالا را وارد کنید, Alexandra, مدارس ابتدایی مرکز رای گیری برای رای خود را در روز جمعه. | عکس های اعتباری: AP

 

“نگاهی به شرایط من با توجه به اگر آن را به ارزش به خطر انداختن سلامتی من فقط به ورزش من حق رای گفت:” جوزف Lim (41), تکنولوژی, حرفه ای, هر چند رای گیری الزامی است در سنگاپور است.

انتخابات بخش گفت: صف بودند تا حدودی با توجه به سایر اقدامات ایمنی و فروکش کرده بود در اطراف اواسط صبح.

آقای لی پسر بنیانگذار سنگاپور تاسیس رهبر اتحاد برگزار نخست وزیری از سال 2004 اما در سن 68 او در حال حاضر پرچم قصد خود را به کنار در سال آینده است. او به دنبال یک تازه دستور برای مقابله با شیوع ویروس و اقتصادی خود را خرید اینترنتی.

دیده می شود به عنوان یک اندازه گیری از تایید برای هر دو دولت در پاسخ به کروناویروس بحران و نسل بعدی رهبران نتایج نظرسنجی خواهد بود از نزدیک دیدم که حتی تغییرات کوچک در PAP محبوبیت می تواند منجر به عمده تغییر سیاست.

زمانی که نگرانی ها در مورد مهاجرت و شغل هایش در سال 2011 PAP نظرسنجی یک رکورد کم 60 درصد آرا و محکم قوانین بین المللی استخدام به آدرس رای دهندگان حساسیت.

به عنوان آسیایی, تجارت و سرمایه گذاری hub ظهور از مستند خود را به صورت عمیق ترین رکود اقتصادی این نگرانی ها یک بار دیگر به جلو.

نمونه شمارش انتظار می رود به زودی پس از رای گیری بسته در 8 بعد از ظهر با نتایج نهایی با توجه در ساعات اولیه روز شنبه.

یک رکورد 11 احزاب در حال رقابت. تحلیلگران سیاسی می گویند احزاب مخالف تمایل به زمین خود را به عنوان یک بررسی در برابر PAP تسلط به جای ارائه یک جایگزین ماندگار دولت است.

شرایط ایمن

پس از کاهش آن مستند در ماه گذشته تعداد روزانه موارد در سنگاپور رخنه کرد به دو چهره هفته گذشته به استثنای کارگران مهاجر زندگی در خوابگاه که در آن نرخ ابتلا به عفونت شده اند به مراتب بالاتر است.

سنگاپور اولین کشور در آسیا برای برگزاری انتخابات در طول همه گیر – کره جنوبی برگزار می شود انتخابات پارلمانی در ماه آوریل است. اجتماعی فاصله قوانین محدود مبارزه و وجود دارد هیچ حزب تظاهرات مجاز است.

اما وجود دارد فقط 2.65 میلیون رای دهنده در سنگاپور و انتخابات برگزار شد و شمارش سریع و بهداشتی و رای به حداقل رساندن خطرات عفونت.

رای دهندگان را به خود اسکن کارت شناسایی پاکسازی دست خود و کشیدن بر روی دستکش یکبار مصرف قبل از دریافت برگه های رای کاغذی.

سنگاپور یکی از پایین ترین COVID-19 نرخ مرگ و میر در جهان است و در ابتدا به دست آورده ستایش گسترده برای تلاش های خود را. اما پس از آن شیوع بیماری در تنگ مهاجر کارگر خوابگاه رنگ آمیزی که در اوایل موفقیت و متقاعد کردن دولت به حفظ مدارس و کسب و کار بسته ،

این محدودیت منجر به بیشتر بحث های سیاسی و تعامل آنلاین.

“این انتخابات بوده است چرا که بیشتر مردم علاقه مند و درگیر شدن در بحث به خصوص در رسانه های اجتماعی” گفت: Suhaila شیخ (27).

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>