سنگاپوری ملی پنجه نرم می کند گناه به کار به عنوان چینی جاسوسی در ایالات متحده

یک سنگاپوری ملی در روز جمعه التماس کرد گناه را به اتهام جاسوسی از چین, وزارت دادگستری ایالات متحده گفت.

Jun وی Yeo, همچنین شناخته شده به عنوان Dickson Yeo وارد یک درخواست از گناه به یک تعداد از اقدام در ایالات متحده به عنوان یک غیر قانونی از یک قدرت خارجی بدون اطلاع دادستان کل.

دولت چین با استفاده از آرایه ای از دورویی برای به دست آوردن اطلاعات حساس از همه جا بی خبر آمریکایی گفت: ایالات متحده دستیار دادستان کل برای وزارت دادگستری امنیت ملی بخش John C. Demers.

آقای Yeo مرکزی بود به یکی از این طرح با استفاده از حرفه ای وب سایت های مخرب و کاذب شرکت مشاوره برای فریب آمریکایی ها که ممکن است از علاقه به دولت چین. این نمونه دیگری از چینی دولت بهره برداری از باز بودن جامعه آمریکا است.

 

این گناه بر راه هایی که دولت چین همچنان به هدف آمریکایی ها با دسترسی به حساس اطلاعات دولت از جمله با استفاده از اینترنت و غیر اتباع چینی به هدف آمریکایی ها که هرگز ترک ایالات متحده گفت: Michael R. شروین اقدام آمریکا وکیل برای ناحیه کلمبیا.

آقای Yeo اعتراف کرد که او نه تنها به ارائه اطلاعات با ارزش به هوش اما همچنین که او آگاهانه استخدام دیگران در ایالات متحده به انجام همان گفت FBI واشنگتن در زمینه دفتر دستیار مدیر مسئول Timothy R. اسلاتر. تاکتیک های آقای Yeo استفاده می شود به هدف پاک افراد در شبکه های حرفه ای سایت های رسانه های اجتماعی فقط یک جنبه از دادگاه مطبوعات چین استخدام به صورت روزانه به دست آوردن غیر عمومی دولت ایالات متحده اطلاعات است.

هر گناه آقای Yeo شروع به کار با ماموران در اوایل 2015 در ابتدا با هدف قرار دادن دیگر کشورهای آسیایی اما پس از آن با تمرکز بر آمریکا

در پاسخ به وظایف از خود, چینی, اطلاعات, اطلاعات تماس, آقای Yeo گفته کار می کرد به نقطه و ارزیابی آمریکایی ها با دسترسی به با ارزش غیر-اطلاعات عمومی از جمله نظامی ایالات متحده و کارمندان دولت با امنیت در سطح بالا از سر بگذرانند.

پس از آقای Yeo شناسایی اهداف آمریکایی او تهدیدی آنها را برای غیر-اطلاعات عمومی و پرداخت آنها را به نوشتن گزارش.

آقای Yeo گفت: این اهداف آمریکایی که گزارش شد برای مشتریان در آسیا بدون آشکار است که آنها در واقع به مقصد برای چینی ها در دولت وزارت دادگستری گفت.

در جهت از هوش فعالان آقای Yeo هدفمند ایالات متحده کارکنان دولت و یک افسر ارتش به دست آوردن اطلاعات برای دولت چین است.

او اعتراف کرد وی راه اندازی جعلی شرکت های مشاوره ای برای پیشبرد طرح خود نگاه برای افراد حساس بودند که آسیب پذیر به استخدام و تلاش برای جلوگیری از تشخیص توسط مقامات ایالات متحده گفت: Alan کولر, دستیار مدیر اف بی آی ضد اطلاعاتی را بدست آورد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>