خواننده آن Amie در دوبله برای کلینی Priyadarshan در ‘Varane Avashyamundu’

آن Amie می توانم با تشکر از کافی یک کالج برای او که تا به حال ساخته شده selfie تصویری ارسال آنها تبریک خود را برای جشنواره فرهنگی. این بود که تصویری که توجه Anoop Sathyan مدیر Varane Avashyamundu (VA) که بعدها به پیشنهاد او این شانس را به دوبله برای فیلم خود را پیشرو بانو کلینی Priyadarshan. “من نمی تواند به یاد داشته باشید نام ، آن را تنها چند روز پیش که Anoop گفت: من دلیلی برای تماس با من. تا پس از آن او نگه داشته و به من گفتن که او گرفته بود شانس با صدای من, چرا که به عنوان یک خواننده او انتظار من قادر به زیر و بم کردن صدای من و هیجان بخرج دادن درست است. کسی مثل خواننده Chinmayi که شگفت انگیز است صدای بیش هنرمند نیز می گوید:” آنه با خنده اضافه کرد که او در حال حاضر بخشی از VA به عنوان یک خواننده وقتی که دوبله را ارائه می آمد.

در حال حاضر آن است که در طول ماه با قدردانی از چندین چهارم. “Anoop بود “امتحان” من از طریق یادداشت های صوتی. اگر چه من آغاز شده در عصبی توجه داشته باشید این جلسات به تدریج تبدیل به سرگرم کننده,” او می گوید.

با این حال دوبله است که جدید نیست ، او انجام داده است صدای اور برای یک سری از تبلیغات برای جس Alukkas. “من به دنبال به جلو به کار کردن در فیلم روزی. اما VA غیر منتظره بود. آن را به حال خود چالش است. کلینی او début در مالایایی و من تا به حال به اطمینان حاصل شود که من یک کار خوب. عاطفی صحنه بودند آسان نیست اما همه چیز panned هست. در کل این احساس خوب به بخشی از یک پروژه است که بسیاری از هنرمندان با تجربه و خدمه. کلینی نیز مبارک,” او می گوید. آن همچنین دریافت لوح تقدیر از Anoop پدر فیلمساز Sathyan Anthikkad و Priyadarsan.

بازی برای اطلاعات بیشتر

او به دنبال به جلو به دوبله در فیلم بیشتر. “بهترین بخش از دوبله هنرمند بود که من بخشی از یک فیلم در کل پس از فرایند تولید برای اولین بار. معمولا خوانندگان را به ارتباط برقرار کردن با فقط آهنگساز و چند تن از اعضای خدمه. اما در حالی که دوبله من به چند جنبه از فیلمسازی. من آواز در پس زمینه نمره خوبی و بنابراین من کاملا درگیر بازی در فیلم سینمایی” Anee می گوید و اضافه کرد که اولین پروژه با آهنگساز Alphons یوسف.

این خواننده که عرضه با Kochavva پائولو Ayyappa کوئیلو, شات به شهرت با آهنگ ‘Aararo’ از Koodeکه همچنین او برنده جایزه فیلم فیر برای بهترین خواننده.

سال گذشته او ساخته شده یک علامت با آهنگ های او در ماه ژوئن Kumbalangi شب و 9. در حال حاضر او است که با تقسیم وقت خود را در میان آواز, مرحله نشان می دهد و گروه او را نور. “ما در حال حاضر به ارمغان آورد دو نفر از خود ما Hindi ترکیب بندی و برنامه ریزی برای بیرون آمدن با مطلب اصلی آهنگ” آن می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>