خواننده و آهنگساز Sanjeev توماس’ تجربی واحد مهندسی است را به تصرف مستند حالات

این مستند ممکن است نگه داشته Sanjeev توماس داخل خانه اما او اجازه نداد محدودیت سکوت موسیقی خود را. خواننده و آهنگساز تصمیم به تفکر بر “بسیاری از حالات” از مستند شکل دادن به آینده خود را indie آلبوم. روز جمعه مدیر موسیقی منتشر شد اولین تک, ‘Not a Love Song’ از آینده از آلبوم آینده.

“آینده یک Lo-fi (نوع) soundscape از نمونه برداری و زنده برای تلفن های موبایل برای بیان حالت عاطفی ما در طول مستند. این نمونه برای تلفن های موبایل از قدیمی هندی, آهنگ و ‘Not a Love Song’ قرض عمدتا از تامیل قطعه می گوید:” Sanjeev که آخرین Mollywood پروژه به عنوان آهنگساز بود Vineeth Sreenivasan-starrer Manoharam. ‘Not a Love Song’ منتشر شده است در چندین جریان موسیقی سیستم عامل است.

این کتیم بومی توضیح می دهد که آنچه که الهام بخش او را به آمد تا با یک تجربی آهنگ. “من تا به حال برنامه ای برای کار بر روی یک آلبوم جدید در آغاز سال بود و سراغ هنرمندان برای همکاری است. اما در این مستند با توجه به COVID-19 آمد و من متوجه شدم که در حال حاضر شاید من می توانم موسیقی را تنها از خانه من می گوید:” Sanjeev که بازی گیتار برای AR Rahman.

 

برای ‘Not a Love Song’, Sanjeev می گوید او سعی کرد به یک “نگاه واقع بینانه” در موضوع love طریق لنز دیده می شود از این مستند. “Soundscape بررسی نحوه نگاه ما در چنین سناریویی” او می گوید: بیش از تلفن از چنای. آهنگساز همکاری با سالم مبتنی بر هنرمند بومی هند (واقعی نام سیوا Baskaran) نوشت که متن به زبان انگلیسی و سنگ شماره.

Sanjeev قصد دارد به انتشار شش آهنگ در برای آینده, کاوش “تغییر حالات و احساسات مختلف در طول مستند” همه در ژانرهای Lo-Fi و لرز-hop و در همکاری با چندین هنرمندان. “من احساس می کنم که Lo-fi است و به نوعی تبدیل به یک نوع از این فصل به عنوان همه چیز در حال حرکت بوده است خیلی آهسته می گوید:” این نوازنده که تاسیس گروه موسیقی پل رنگین کمان که یک بار برجسته Benny Dayal. بعد تا در آینده یک آهنگ با عنوان “Mazhai’ گرفتن خاطره انگیز احساس باران در طول مستند و خواهد شد از ویژگی های یک صدای زن.

Sanjeev قبلا منتشر شد سه indie آلبوم – سقوط آزاد, حماسه گه و سنت. او در حال حاضر در انتظار انتشار Kannada film Kalave Mosagara که او سابقه و هدف نمره.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>