خواننده Shruthi Vishwanath, مذاکرات در مورد او تلفیقی از Bhakti شعر و موسیقی کلاسیک

من اول مقدمه به Shruthi Vishwanath موسیقی بود که از طریق یک ویدیو یوتیوب. باز او-بویژه شدید آواز سانت Gyaneshwar را ‘Fugadi فو’ شد earworm و بعد از آن من دیگر بسیار جذاب تفسیر محبوب Carnatic kriti ‘کریشنا Nee Begane Baaro و من قلاب شده بود.

بیش از یک مکالمه تلفنی Shruthi خواهد شد که در حال حاضر یک کنسرت با عنوان عارف موسیقی در مننرککد توضیح می دهد که او آموخته موسیقی در پونا “و پس از صرف برخی از زمان در تلاش برای جا به سیستم در چنای است.” وقتی که کار نمی کند آن را به رهبری او را “اساسا سوال چه موسیقی کلاسیک بود و به همین دلیل من می خواستم به آن را دنبال کنند.” به عنوان او شروع به کاوش در انواع مختلف موسیقی او متوجه خود عمل امیزش از چیزهای مختلف است. بنابراین برای شش تا هفت سال او در تلاش بوده است “به ترکیب احشایی طبیعت معرفی و Bhakti موسیقی و ترکیب آن با فکری سخت گیری از پس زمینه کلاسیک.”

آنچه او در تلاش است برای رسیدن به یک جلسه از دو جهان در حالی که صدای او را “معتبر”. او می گوید: wryly “حتی در حال حاضر زمانی که مردم از شنیدن این که من بخوان Bhakti شعر, آنها می گویند,” اوه,, بنابراین شما می خوانم bhajans!'”. وجود دارد یک مکث و سپس او همچنان در آرامش صدای “حتی کلمه bhajan, به عنوان ما درک می کنیم آن را امروز گرفته شده است و اختصاص به برخی از افراد را با توجه به خود متن. Bhakti شعر قرار بود برای همه; آن را لایه لایه ظریف و باغی… همه چیز را در یک. عمل من است: من چگونه جشن می گیرند که هر دو از طریق شعر به خودی خود و از طریق موسیقی است. بنابراین کار من است در یک محیط مایع است که تلاش می کند به تصرف خود در قلب موسیقی و تجربه معنوی هنگامی که آنها گرد هم می آیند.”

او در توضیح حرکت به قوم و معنوی اشکال را به عنوان “بسیار رهایی بخش” به خصوص بعد از اینکه در یک کلاسیک یکی در حالی که برای. “ناگهان عمل خود را می رود از فکری به مراتب بیشتر احشایی زندگی می کردند و احساس می شود. این است همه چیز در مورد کاوش در مرزهای و دیدن چگونه کار می کنند در سراسر اشکال در حالی که واقعی به خود است.”

عارف موسیقی

  • Shruthi همراه خواهد شد در sarangi توسط Mohammad ناکاگاوا ارشد دانشجو از اواخر پاندیت Dhruba Ghosh که با بالا نوازندگان در سراسر هندوستانی و ارکستر تنظیمات و در tabla توسط Shruteendra Katagade از پاندیت Yogesh Samsi و پاندیت Sushil Kumar Jain که متخصص در آموزش و احیای پنجاب gharana در عملکرد. “ما شده اند به سه نفر برای برخی از زمان در حال حاضر,” او می خندد.
  • در میان شاعران او را حاضر قرن 14 Dalit Warkari عارف Janabai. “آثار او باید یک مقاومت بسیار قوی برای هر دو طبقه و جنس سازه. و او می آید در آن از بسیار جهات مختلف اعم از مناقصه و نفسانی به آشکار شورش. بسته به خلق و خوی وجود دارد طیف وسیعی از آهنگ ها من خیلی دوست دارم به اکتشاف.”
  • یکی دیگر قطعی است سندی شاعر شاه عبدالطیف Bhittai که “هنوز زنده است برای من در حال حاضر چون من شده فکر کردن در مورد تکه تکه زمین.” جدا از کار زیبای خود را با استفاده از قصه های عامیانه منطقه چه Shruthi به خصوص دوست دارد در مورد کار خود را این است که چگونه او می نویسد آهنگ صدای زنان است.
  • در روز جمعه 14 فوریه در 7.00 ساعت و در Sadhana مزارع SF 9/17 Zamin Kaliyapuram پو مننرککد.
  • جهت بازدید http://akarma.life/directions. همه در حال خوش آمدید.

او به تازگی شروع به تغییر نسبت بیشتر از خود او ساخته. “من هنوز هم خواندن چند قطعه تشکیل شده توسط دیگران و به خصوص کومار Gandharva را Nirguni موسیقی. من تفسیر آن را به عنوان او آن را داد.” برای خود کار می روند شامل “بسیاری از روده و غریزه است.” او توضیح میدهد: “من با این شعر برای یک مدت زمان طولانی و اجازه دهید آن را می خوانم. این از زمانی شروع شد که من کار بر روی پروژه من در Warkaris (زنان شاعران نوشت که abhangs). نه همه این متون نوشته شده; آنها بوده ام سونگ اول و notated بعد. بنابراین من مرتب کردن بر اساس از رفتن به عقب.”

اغلب آهنگی و پیرایش ابر جوهر شعر بنابراین گفت: “اجازه دهید به شعر صحبت می کنند. این است که موسیقی” او تکرار کلمه “نه” برای تاکید. “این یک راه برای رسیدن به اوج که در آن کلمات و موسیقی را تامین کند. من سعی کنید که تا آنجا که من می توانم.”

او برنامه در مننرککد (سرويس رايگان فورشيرد در دکتر آرون شارما طبیعت مراقبت از اردوگاه) ناشی از این احساس است که موسیقی پدید آمده است که از همتایی طبیعت Bhakti و متفقین حرکات باید به عنوان چنین به خصوص در زمان فعلی. “من انجام داده ام برنامه قبلا در abhangs توسط زنان شاعران و یا تنها در Kabir. اما بیشتر و بیشتر احساس می کنم که نوع از چیزی که ممکن است بسیار بزرگ برای محیط امروز” او می گوید: صادقانه “از آنجا که ما نیاز به گفت و گو در سراسر فرهنگ ها و زبان ها و پیدا کردن آنچه که از ما انسان می سازد. برای من Bhakti و Nirguni شعر بازتابی از آن است. بنابراین آنچه که من می تواند ارائه است که ماهیت تجربه عرفانی در سراسر ژانرهای مختلف: Warkari, Nirguni, Baul Punjabi, صوفی … از آن خواهد شد یک موسیقی اکتشاف شعر از سراسر هند است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر