خواننده SPB کبود در شایعات S Janaki مرگ, پست های تصویری برای روشن شدن

روز یکشنبه برای دومین بار در چهار سال S. Janaki تا به حال به عنوان خوانده شده در مورد گزارش های اغراق آمیز از خود مرگ است. او دوست و همکار-پخش singer S. P. Balasubrahmanyam تا به حال به اعلام در رسانه های اجتماعی یک بار دیگر که یکی از هند شیرین ترین صداهای انجام شد خوب است.

آخرین شایعه در مورد Janaki مرگ ظاهر در روز یکشنبه. او پسر Murali کریشنا بود به زودی گفت: این یک جعل است. او گفت که او رفته بود از طریق یک عمل جراحی و خوبی بود.

سپس SPB که توسط بیش از 25 lakhs در Facebook صفحه نوشته شده و تصویری بیان شده در هیچ شرایط نامشخص سرخوردگی خود را در مورد برخی از مردم تمایل به گسترش شایعات در رسانه های اجتماعی.

“از صبح من با دریافت حدود 20 (تلفن) تماس درخواست در مورد Janakiyamma,” او گفت:. “کسی در رسانه های اجتماعی گفت: او بیشتر بود. چه مزخرف است این؟”

او گفت که او به او صحبت کرد و این که او انجام شد بسیار خوب است. “لطفا با استفاده از رسانه های اجتماعی مثبت,” او گفت:. “آیا سرگرم کننده را از این چیزها. آیا استفاده از رسانه های اجتماعی داشته است.”

چهار سال پیش هم SPB تا به حال به استفاده از Facebook صفحه به دنیا بگویید که همه چیز خوب بود با Janaki. بود که مدت کوتاهی پس از او اعلام بازنشستگی اش از پخش آواز و مرحله را نشان می دهد.

“من آواز آهنگ ها به اندازه کافی در زندگی حرفه ای من آغاز شد که شش دهه پیش” او گفته بود این خبرنگار در سال 2016. “من سونگ در بسیاری از زبان های مختلف برای سال های بسیاری از. بنابراین من احساس آن زمان برای پایان دادن به زندگی حرفه ای من.”

اخبار در مورد بازنشستگی اش تبدیل شده بود به مرگ او توسط برخی از. SPB که ارائه شده است برخی از محبوب ترین دوئت همراه با او شد کبود.

“من نمی دانم که چگونه برخی از احمقها این فساد,” او گفت:. “سادیستی?…انتشار اخبار خوب.”

حداقل برخی از تصمیم به دنبال مشاوره خود را آشکارا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>