در یک پیشنهاد برای افزایش صنایع در دولت دو شهرکهای صنعتی توسط SIPCOT به وجود آمده در دو مکان-یکی با 1000 هکتار و دیگری با 700 هکتار — در تیرونلولی و Virudhunagar مناطق به ترتیب صنایع وزیر M. C. Sampath به اطلاع دولت و مجلس قانون گذاری در چنای در روز سه شنبه.

وزیر بود در پاسخ به DMK قانونگذار Anitha R. Radhakrishnan (Tiruchendur) که ادعا کرد که هیچ صنعتی رشد در بخش جنوبی از دولت است.

وزیر گفت: سرمایه گذاری به لحن ₹49,000 کرور است ساخته شود در Thoothukudi منطقه. در حالی که تفاهم نامه این پروژه امضا شده است آن را به شروع در عرض دو ماه آقای Sampath گفت.

شیلات وزیر D. Jayakumar پیوست بحث به دو ادعا مسائل عمده — نظم و قانون و لازم است زیرساخت های لازم بودند که برای فضای کسب و کار بودند که تضمین وزیر. آقای Jayakumar همچنین به یاد می آورد سانتی متر است در خارج از کشور برای استقبال از سرمایه گذاری را به دولت است.

زمانی که آقای Radhakrishnan ادعا این بود که با توجه به تلاش های DMK MP Kanimozhi که یک سکوی پرتاب موشک از اروپا (ISRO) آمده بود تا در Kulasekarapatnam در Thoothukudi منطقه وزیر Edappadi K. Palaniswami مداخله می گویند ISRO رئیس تا به حال نام او را به درخواست دولت را برای حمایت از این پروژه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی