سیوا سای Vardhan: ‘Geetha Subramanyam 2020’ یک خانواده پسند زنده-در رابطه درام

در سال 2017 یوتیوب تلوگو سری Geetha Subramanyam (GS) بررسی رابطه پویایی زندگی می کنند زن و شوهر تا به حال کاملا یک زیر وفادار. سه سال بعد این مفهوم رو راه اندازی مجدد از طریق یک سری وب با عنوان Geetha Subramanyam 2020 (GS2020)در حال حاضر جریان Aha OTT پلت فرم. سری گروگان توسط همان مدیر یوتیوب سری سیوا سای Vardhan که شرکت نوشته شده مطالب با Srinivas Bathini. GS2020 جدید بازیگران Nakshatra و Karthikk.

“ما بسیار خوشحال زمانی که قلب ما پیشنهاد دامنه برای کشف GS یک بار دیگر احتمالا برای مخاطبان جدید می گوید:” نویسنده و کارگردان سیوا سای که در نظر قبلی یوتیوب مینی ویدئوها خود را در زمین آموزش برای فیلمسازی. یک مهندس نرم افزار برای 13 سال گذشته که تقسیم زمان بین خود آن کار و فیلمسازی او احساس می کند او در حال حاضر آماده را به شیرجه رفتن به ساخت فیلم های بلند و سری وب تمام وقت.

اصلی GS متولد شد و از ایده کاوش ارتباط travails از یک زن و شوهر که زندگی می کنند در یک شهر است. روابط زنده کشف شده اند در جریان اصلی سینما — Wake Up Sid, (2009), Shudh Desi Romance (2013), Ok Kanmani (2015) و چندین فیلم های دیگر. سیوا سای می گوید سناریو از زندگی است و دیگر یک تابو اما هنوز تساوی کنجکاو به نظر می رسد و یک مسیر سخت تر به آج در شهر حیدرآباد.

“من می خواستم برای نشان دادن پیوند و تضاد امتیاز بين زنده-در زن و شوهر. پویایی تغییر بسیار در یک زن و شوهر; مسئولیت داده شده است. در اینجا زن و شوهر دارای آزادی بیشتر است نه پایین دوخته با انتظارات می گوید:” سیوا سای.

فصل 1 به هشت قسمت چهار که اخیرا اضافه شده است. “ما تا به حال به اتمام بسیاری از کار, اما وجود دارد برخی از آمیخته به سمت چپ برای قسمت 7 که تاخیر کردم با توجه به COVID-19 مستند” دلایل سیوا سای.

Director Siva Sai Vardhan

چرا او را انتخاب کرد و یک جفت جدید از بازیگران سرب برای وب سری مدیر می گوید: “ما نمی خواستیم بیننده را به فکر می کنم که این وب سری ادامه از آنچه ممکن است در یوتیوب دیده می شود. ما نیاز xxx آماتور. در واقع اصلی بازیگران بسیار خوب بود و من تا به حال یک رابطه جنسی خشن زمان آزمون و پیدا کردن جدید بازیگران. هر دو Karthikk و Nakshatra انتخاب شدند و پس از آزمون بسیاری از بازیگران مشتاق,” او می گوید.

او به ویژه بر انتخاب یک تلوگو زبان دختر بازی منجر شود اما در نهایت مجبور به انتخاب کردن برای یک دوبله هنرمند برای دریافت کامل صدا. “من می خواستم کسی جدید حتی برای دوبله در نظر گرفته و چند نفر اما ما در حال اجرا خارج از زمان. پس از چند خدمه پیشنهاد محبوب دوبله artiste Haritha ما را انتخاب کرد و او یک کار خوب می گوید:” سیوا سای.

سری مذاکره نمیکند سختی گوشه های زندگی در ارتباط و حفظ یک احساس خوب روش. سیوا سای می گوید او خاص به یک سری مبارک است که همچنین باعث می شود برای خانواده پسند مشاهده. “برخی از دوستان من بودند به تماشای فیلم های یوتیوب و ساخته شده است که من فکر می کنم من باید هر چیزی بی دست و پا برای خانواده بینندگان” او می گوید: امضای کردن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید