شش مناقصه برای آموزش 18 جهانی مناقصه

شش مناقصه ارسال شده اند, مالی, مناقصه های جهانی مناقصه توسط راه آهن به صورت نیمه با سرعت بالا Vande بهارات قطار از جمله CRRC پیشگام الکتریک که در آن چین CRRC یک مشترک شریک زندگی.

همانطور که در وب سایت این شرکت CRRC پیشگام الکتریکی است که یک سرمایه گذاری مشترک بین CRRC, Yongji Electric Co. با مسئولیت محدود — شرکت های فرعی هسته ای متعلق به دولت چین و ساخت و ساز راه آهن شرکت و هند پایونیر فیلم برداری Pvt با مسئولیت محدود راه اندازی در سال 2015.

در حالی که جزئیات مالی این پروژه در دسترس نیست, آن است که تخمین زده می شود در مورد ₹1,500 کرور.

این خبر در میان تجدید تمرکز بر ” را در هند به خصوص به عنوان ضد چین تقویت روحیۀ در کشور با توجه به ادامه تنش در مرز. این همچنین به دنبال یک تصمیم اخیر توسط راه آهن به فسخ یک ₹471 کرور سیگنالینگ قرارداد داده شده به یک شرکت چینی با استناد به “فقیر پیشرفت است.”

دیگر پنج مناقصه برای مناقصه برای تهیه کشش الکتریکی کیت یا سیستم محرکه برای 44 Vande بهارات اکسپرس قطار قبلا شناخته شده به عنوان قطار 18, هندي هستند PSU Bharat Heavy Electricals, حیدرآباد بر اساس Medha گروه هیماچال پرادش-بر اساس Electrowaves Electronic Pvt Ltd, Powernetics تجهیزات Pvt با مسئولیت محدود و بهارات صنایع.

اولین حمله ساخته شده بومی برای ₹100 کرور که در مورد ₹35 کرور صرف شده در سیستم نیروی محرکه. از این رو, مناقصه برای 44 چنین سیستم هایی است که انتظار می رود در مورد ₹1500 کرور. مناقصه شد شناور در تاریخ 22 دسامبر سال گذشته توسط جدایی مربی کارخانه (ICF) چنای و افتتاح شد در روز جمعه. این سومین چنین مناقصه شناور برای این قطار.

راه آهن در حال حاضر اجرا می شود دو Vande بهارات قطار اکسپرس — دهلی نو-بنارس و جدید دهلی نو-کترا.

اخیرا در پاسخ به یک پرس و جو که آیا راه آهن است و با توجه به ممنوعیت شرکت های چینی از شرکت در هر یک از پروژه های راه آهن و رئیس هیئت مدیره V. K. Yadav گفته بود که در بسیاری از مناقصه ها تنها بازیکنان داخلی بودند مجاز به شرکت. او اضافه کرد که برای چند سال گذشته در راه آهن نیز شده بود کار به کاهش واردات است. “تلاش ما این است تا اطمینان حاصل شود که ما با استفاده از بیشتر و بیشتر ساخته شده-در-هند محصولات و جزء واردات صفر,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>