شش مرگ در ایتالیا, زندان, شورش بر ضد coronavirus اقدامات

شش زندانی کشته شدند در شورش زندان در ایتالیا و نگهبانان گروگان گرفته شده بودند در زندان به گسترش ناآرامی در زندانهای سراسر کشور بر اقدامات شامل coronavirus (COVID-19) از جمله محدودیت در بازدیدکننده داشته است.

دولت ایتالیا تحمیل کرده مجازی مستند در سراسر بسیاری از آن ثروتمند مناطق شمالی در کانون سرایت در تلاش برای مهار یک ویروس است که از پنج شنبه تا به حال به کشته شدن 366 نفر است.

در یک مصاحبه تلویزیونی رئیس ایتالیا را در زندان اداره فرانچسکو Basentini گفت: سه نفر از زندانیان کشته شده بود در داخل یک زندان در شمال شهر مودنا و سه نفر دیگر کشته شده بود پس از انتقال به دور از زندان است.

همچنین به عنوان خوانده شده |چین با تکنولوژی بالا نبرد علیه COVID-19

“شده اند وجود دارد یک سری از شورش در سراسر کشور” آقای Basentini گفت. ویدئو نشان داده شده در تلویزیون نشان داد پلیس و کامیون های آتش نشانی در خارج از زندان به عنوان دود سیاه swirled به آسمان.

وزارت دادگستری گفت: آتش سوزی شده بود در تعدادی از زندان ها باعث آسیب شدید.

همچنین به عنوان خوانده شده | تعداد رو به رشد: در هند COVID-19 آمادگی

نگهبانان زندان اتحادیه Sappe گفت: دو نگهبان شده بود گروگان گرفته شده در شمال شهر پاویا و منتشر شد پس از حمله پلیس.

در شرایط اضطراری و فرمان در یکشنبه دولت تحمیل محدودیت در تماس مستقیم بین زندانیان و خانواده های آنان است. زندانیان اجازه داده می شود برای تماس با بازدید کنندگان از طریق تلفن و یا دیگر کنترل از راه دور روش زیر این اقدامات در جای خود تا مارس 22.

مودنا و پاویا در منطقه قرمز که دولت ایجاد کرده است به منظور محدود کردن COVID-19 سرایت.

وزارت دادگستری منابع گفت: دو نفر از مرگ و میر در مودنا شدند ناشی از مصرف بیش از حد از داروهای موجود در زندان infirmaries در حالی که یک سوم زندانی شد در صورت آبی و علت مرگ هنوز مشخص نیست.

زندان ناآرامی های می تواند اضافه کردن به فشار سیاسی بر دولت ائتلافی چپ میانه و ضد استقرار 5 ستاره جنبش است. راست لیگ رهبر Matteo Salvini گفت: “دروازه های زندان انداخته شود نباید باز با بهانه ای از شورش.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید