شش-ماه-پیر دختر با بیماری های قلبی می میرد COVID-19 در پنجاب

شش ماه دختر از کپورتهلا بود که بستری تحصیلات تکمیلی موسسه تحقيقات و آموزش پزشکی (PGIMER) اصلاحی جراحی قلب و آزمایش مثبت برای COVID-19 درگذشت روز پنجشنبه با در نظر گرفتن شمارش تا 17 با توجه به بیانیه رسمی است.

دولت همچنین گزارش 26 تازه موارد — 18 از پاتیالا شش از Jalandhar و دو از امریتسار — در نظر گرفتن تعداد به 283. وزارت بهداشت و درمان گفت: 66 نفر تا کنون درمان می شود.

وزیر Amarinder سینگ گفت: رئیس حزب سونیا گاندی در یک کنفرانس ویدئویی که او دستور داده بود دقیق حسابرسی از هر ویروس مربوط به مرگ توسط کارشناسان برای درک و بررسی میزان مرگ و میر بالا در دولت است. او به اطلاع رهبری حزب که دولت در حال هدایت یک گروه از کارشناسان در دست زدن به بحران است.

“این مرگ و میر تعداد بالا تا حد زیادی به علت مشترک مرگ و فقدان بهداشت دنبال رفتار [بیماران دیر می آیند و به بیمارستان],” او گفت:.

“با وجود این میزان مرگ و میر بالا از 6.2 درصد نرخ رشد پایین تر از کشور با دو برابر شدن موارد در 16 روز برابر میانگین ملی از 9. از لحاظ درصد این موارد تا به حال به طور پیوسته کاهش یافته و از 2.57% از موارد در هند [مارس 31] به 1.22% در 3 هفته [تا مارس 22] آشکار موثر مهار,” او گفت:.

در سریع تست ارشد وزیر گفت 3,502 موارد مورد آزمایش قرار گرفتند قبل از ICMR به حالت تعلیق در چنین آزمون. دولت 10,500 سریع تست کیت عرضه شده توسط ICMR در حالی که 10,000 شده بود به دستور دولت ایالتی با تحویل در حال پیشرفت است. دولت همچنین شناور مناقصه استعلام برای یکی دیگر از 50,000 کیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>