SL vs WI: Windies ضرب و شتم سریلانکا 25 در 1 T20

Oshane توماس بریتانیایی به پنج ویکت برای هدایت غرب هند به 25-اجرای پیروزی در اولین Twenty20 کریکت بین المللی در برابر سریلانکا روز چهارشنبه پس از Lendl سیمونز مجموعه پلت فرم با یک شکست نخورده نیم قرن به عنوان بازدید کننده شمارش 196-4.

درب بازکن سیمونز آمار 67 از 51 توپ از جمله هفت مرزها و دو sixes پس از غرب هند برنده بازی شیر یا خط و انتخاب به خفاش. او خوب پشتیبانی از Andre راسل که غارت چهار sixes در 14 توپ 35 و Keiron پولارد (34).

توماس دگرگون کوتاه و با سرعت با در نظر گرفتن سه ویکت در دوم بیش به سریلانکا وضعیتی وخیم در 17-3 پس از رد Avishka فرناندو (7), Shehan Jayasuriya (0) و Kusal Mendis (0) در چهار تحویل.

با وجود نیم قرن از Kusal Perera که به ثمر رساند 66 از 38 توپ سریلانکا نمی تواند نزدیک پس از توماس جمع آوری شده خود را در پنج حلقه مسافت در داخل قدرت اول بازی با از بین بردن آنجلو Mathews (10) و بولینگ Dasun Shanaka (2). او 5-28 – چهره متورم هفت wides – و سریلانکا بود و در نهایت همه را برای 171 در 19.1 اور.

سریلانکا خواهد بود با هدف به میدان این دو سری بازی که دومین T20 بازی جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>