‘سیلی’ به ضرب گلوله کشته شد در طول این مستند در بنگلور

بنگلور-بر اساس برنده جایزه های متعدد مدیر Prataya ساها از راه دور به ضرب گلوله یک فیلم کوتاه سیلی زد. این فیلم در نمایش در Shorted آنلاین, فیلم کوتاه, پورتال تحت مستند فیلم چالش است. این فیلم رخ می دهد بیش از یک مکالمه بین ظالم و مظلوم در سراسر درب. در این صورت از آن سیلی است که در مورد خشونت خانگی وجود دارد اما یک نتیجه غیر منتظره آن است. “آن است که چهار دقیقه فیلم که در زمان من نه ساعت به شلیک می گوید:” Prataya. بازیگران و خدمه زنده در شهرستانها متفاوت است. “اسکریپت نویسنده Tanuj Khosla است در سنگاپور بازیگر Moumi Ghosh و colourist Jai منگل شارما در بنگلور و فیلمبردار Abhishekh Saravanan است در Trivandrum.”

دوربین فرستاده شده توسط Dunzo به Moumi ، “آن زمان ما نه ساعت به راه اندازی خانه ما آنلاین, تمرینات, و سپس ما در نقشه برداری از چگونه ما در حال رفتن به ساقه فیلم است. آن زمان دو تا سه روز برای ویرایش فیلم می گوید:” Prataya.

هنگامی که اسکریپت آمد از Tanuj (که دارای هر دو سنگاپور کتاب از سوابق و هند در کتاب رکوردهای ترین نقش های کوتاه توسط یک نمایشنامه نویس انجام متوالی’), Prataya هیجان زده بود توسط دامنه آن است. “من دریافت اسکریپت در مارس و من به صحبت Anshulika کاپور که در تولید آن است.” Tanuj می افزاید: “این ایده را به من پس از خواندن گزارش خشونت خانگی اما من اسکریپت نوشت بدون هیچ قضاوت اخلاقی.”

این فیلم انتخاب شده برای بلند کردن جشنواره فیلم انگلستان است. “این است که ماهانه جشنواره و ما رو از طریق یکی در ماه ژوئن. ما در میان 125 فیلم های انتخاب شده در سراسر جهان می گوید:” Prataya اضافه کرد: “آن نیز انتخاب شده برای نمایش در ماربلا سپری جشنواره بین المللی فیلم در اسپانیا در ماه اکتبر است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید