شهر کوچک کوله پشتی: چرا نشان می دهد مانند “Panchayat’, ‘Gullak’ و ‘Hasmukh’ قابل توجه یک اتصال با مخاطبان امروز

همیشه وجود دارد یک زمان مناسب برای همه چیز. و می تواند وجود نداشته اند بهتر برای Panchayat — در حال حاضر جریان در آمازون نخست تصویری — که معلوم بود عزیزم از شراب خواری-مراقب این مستند نجومی. هشت-قسمت وب سری در مورد یک جوان فارغ التحصیل رشته مهندسی که برای عدم وجود یک کار بهتر فرصت سر به روستای فولرا به کار به عنوان panchayat , منشی, فقط نوع از نمایش پزشک دستور داده اند در حال حاضر. این اصول باعث می شود برای برجسته watchable نشان می دهد: خوب نوشتن به خوبی مشاهده شخصیت های عالی اجرای (Jitendra کومار Raghuvir Yadav Neena گوپتا Chandan Roy), ذاتی درک درستی از جوانی و بی پایان مشکلات کشور ،

فقط در هفته گذشته یکی دیدم Bamfaadعشق داستان مجموعه در اللهآباد (هند) در Zee 5. در ضمن قسمت های تکراری قدیمی سریال — از رامایانا به منشی — در حال کار به خوبی با مخاطب است. ما تبدیل دلتنگ و به دنبال یک اتصال با گذشته در حال حاضر که در حال حاضر به طور ناگهانی تبدیل شده dystopic? سخت به می گویند اما از آن است که زمان مناسبی برای بررسی محتوای آنلاین است که بیشتر mofussil از urbane; وطنی از مرزی.

لذت های ساده

در یک ورید مشابه دیگر TVF نشان می دهد Gullakدر Sony Liv است در مورد عادی نگرانی و قلب گرم شدن شبکه ای از روابط در یک شهر کوچک طبقه متوسط تاکید دارای گونه های برامده با خطوط ملایم و شوخ طبعی. هر قسمت در مورد یک کمی روز به روز مسئله ای است که تهدید به دلسرد شدن بیش از به یک خانواده با صدای بلند نبرد — موتور برای پمپاژ آب conking در روز یکشنبه به عنوان مثال — اما دوستانه حل و فصل بیش از یک پست-شام بستنی. قوس در هر قسمت یادآور سریال از قدیم; احساس می کند مانند یک mellowed شده از نسخه بیشتر افراطی Yeh Jo Hai Zindagi یا Dekh Bhai Dekh.

A still from Mannphodganj Ki Binny

Shreyansh Pandey, AVP محتوای استراتژی و خلاق تولید کننده TVF اصل می گوید که شخصیت های اصلی خود را در حال بازیگران در آمل Palekar قالب و نشان می دهد خود را در آرزوی به مانند Hrishikesh Mukherjee فیلم. “این است که در مورد نشان دادن مردم از روستاها و شهرهای کوچک به عنوان مردم عادی و آوردن آرمان های خود را و مشکلات کوچک به زندگی است. همچنین به دنبال این درام در حال ظهور از چیزهای کوچک در زندگی به جای از برخی از جهان بزرگ ریزد,” او می گوید.

بازگشت به ریشه

برای مدیر Vikas چاندرا شناخته شده برای مناطق داخلی کشور درام مانند Chacha Vidhayak Hai Humare و Mannphodganj کی Binny — آن است که برای انجام با وب جهان زیر را در صدای پای بالیوود است. آن است که در مورد رفتن گذشته نمایش خیره کننده از سوئیس و در نظر گرفتن ردیف 2 شخصیت ها و داستان های خود را فراتر از کاریکاتور و باسمهای که آنها اغلب گیر کرده است. این trendsetting نشان می دهد در این ژانر بوده است میرزاپور (قرار دادن کنار polarising بحث در کیفیت آن) آورده است که برخی کوله پشتی به این شهر کوچک جهان است. “آنجا که Gangs of Wasseypur آیا برای آنهایی که بر روی صفحه نمایش بزرگ است. آن را نیز ساخته شده Hindi فحش صدا و خنک می گوید:” چاندرا.

پس از آن وجود ظهور متنوع روایت زیر چتر بزرگتر از شهر کوچک و سبک است. دو فصل از OML را Laakhon Mein Ek نگاه تجاری از آموزش و پرورش و پزشکی است. نیز وجود دارد کوتا کارخانه در یاد کلاس های مربیگری فرهنگ در شهر کوچک راجستان. یک ایده است که به خوبی ممکن است پدید آمده از سازندگان خود رشد سال در این شهرستانها.

عرضه نیز مشخص بودن تقاضا است. مخاطبان زیادی باز کرده است تا در ردیف 2 شهر برای جریان سیستم عامل سوار بر حضور همه جانبه از تلفن همراه و رشد گسترش شبکه های 4G. “هر کس من در اوتار پرادش و بحار دیده بود میرزاپور و Chacha Vidhayak. وقتی که من رفتم به اللهآباد (هند) برای شلیک از Mannphodganj… من با احترام رفتار شود زمانی که آنها به من Chacha Vidheyak ارتباط می گوید:” چاندرا.

A still from Hasmukh

سمت تاریک

دلیل حمایت این نشان می دهد برای رفتن فراتر از منطق چشم توپ و اعداد و یا برای که ماده از طعم و تنظیم. “شما باید برای نشان دادن زشت کوچک اما ناراحت کننده ممکن است آن را می گوید:” چاندرا. چیزی که Jamtara — Sabka شماره Aayegaدر کلاهبرداری فیشینگ در Jharkhand سعی به انجام این کار, اما همچنین به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار برای آن استفاده بیش از حد از زبان درشت.

چاندرا بعدی — نشان می دهد از ببر نوزاد — طول می کشد او را به heartland. بر اساس سریال قتل در راجستان با سوناکشی سینها بازی پلیس او می گوید: “ما موضعی شخصیت و محیط و زبان ویژه. آن است که برای انجام با طبقه و جنس سیاست و زن ستیزی شایع نیز وجود دارد.”

این جمعه جدید Netflix ارائه Hasmukhبرنامه برای اضافه کردن یکی دیگر از ابعاد جدید به این ژانر است. در آن طول می کشد آن کمدین شخصیت Hasmukh در یک سفر از سهرنپور به بمبئی که در آن او قتل او را از راه به در مرحله موفقیت است. “این است که یک ریز ممه heartland روایت می گوید:” منجر بازیگر Vir Das. “شهر کوچک خواهد شد باقی می ماند تا آخرین صحنه” وعده co-writer Suparn Verma. و یا به عنوان بازیگر Ranvir Shorey آن قرار می دهد pithily آن است که در مورد این شهر کوچک به عنوان یک نقطه نظر: “آن است که در مورد سهرنپور به دنبال در بمبئی صنعت سرگرمی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>