‘Snowpiercer’ نقد و بررسی: یک دایره از حد وسط بالا چشمک می زند خوب اقدام و عمل

در Agatha christie’s کلاسیک whodunit, Murder on the Orient Express (1934) موسیو Bouc, مدیر Compagnie بینالمللی des واگن-Lits می گوید دوستان خود و کارآگاه هرکول پوارو که تنها در یک قطار می تواند وجود داشته باشد جمع مردم از ملیت های مختلف و کلاس.

کره ای, مدیر Bong Joon-ho (انگل) استفاده می شود این نه آشکار استعاره به کاوش کلاس مبارزات خود را در 2013 دانلود فیلم Snowpiercer. پس از تغییر آب و هوا آزمایش می رود به طرز وحشیانه ای اشتباه در سال 2014 تبدیل جهان به یک منجمد زمین بایر درجا حمل و نقل نجیب زاده Wilford ایجاد یک کشتی در یک قطار است که بی وقفه در محافل جهان است. توسط 2031 وجود دارد جنگ در حال مبارزه بین “tailies” در پایان از آموزش و با عنوان مسافران طبقه اول.

Snowpiercer بود که در نوبه خود مبتنی بر در سال 1982 فرانسه رمان گرافیکی Le Transperceneige by Jacques تنبلی و سنگینی حرکت کردن بنیامین Legrand و Jean-Marc Rochette. در حال حاضر پس از در حال توسعه در جهنم برای طولانی ترین زمان می آید یک سری وب بر اساس فیلم. بونگ جون-هو به عنوان یکی از تولید کننده اجرایی.

نشان می دهد که بر اساس هفت سال پس از یخ بزرگ—2021. کلاس جنگ ها نهفته هر چند tailies’ آدم خواری است که یک چیزی از گذشته. هنگامی که وجود دارد یک قتل در قطار, ملانی Waters همه قدرتمند سر از مهمان نوازی که Wilford را گوش می پرسد Andre لیتون سابق کارآگاه قتل برای کمک به حل این مورد.

جدا از قطار جرم یک وسیله نقلیه مناسب برای مطالعه, کلاس رنگ و جنس—که در آن دیگری را شاهزاده و pleb بود آلوده توسط همان رویداد ؟ بنابراین احتمال کشف گاه به گاه cruelties از کلاس در یک قطار غرش از طریق منجمد زمین بایر پست آخرالزمانی غیر قابل مقاومت بود.

Snowpiercer با این نسخهها کار در برخی از سطوح و مایل است در دیگران است. عمل دنباله های خطر ناک و تولید طراحی نشان می دهد فضا در آنچه که در اصل های باریک و لوله های فلزی باهوش است. رنگ های غنی و گرم در طبقه اول و به تدریج تیره تر و duller همانطور که ما حرکت به پایین ، آکواریوم و باغ اتومبیل های شگفتی از طراحی.

سرپرست ناهموار است— جنیفر کانلی مثال زدنی است به عنوان ملانی; او گرم و سرد ملایم و دشوار و حمل نشان می دهد بر روی شانه ها بسیار شبیه به قطار خود را. Mickey Sumner خوب است به عنوان Bess, a rookie افسر پلیس قبل از یخ است که کمک لیتون در تحقیقات. Alison Wright به عنوان اموزش Wardell به نظر می رسد معنوی سلف به تیلدا سوینتن فوق العاده ای به نوبه خود به عنوان وزیر ماسون در فیلم. Annalise Basso زیبایی unhinged به عنوان Lilah جونیور

Snowpiercer

  • فصل: 1
  • قسمت ها: 10
  • زمان اجرا: 44 به 51 دقیقه
  • Showrunner: Josh Friedman, گریم منسون
  • بازیگران: جنیفر کانلی Daveed را از دست Diggs, Mickey Sumner, Alison Wright, Iddo Goldberg, سوزان پارک کتی McGuinness, سام اتو, Sheila Vand, Mike O’malley, Annalise Jaylin فلچر لنا هال روبرتو Urbina
  • داستان: کلاس مبارزات قومی و مذهبی در عظیم آموزش circumnavigating جهان حمل آخرین بقایای بشریت

Daveed را از دست Diggs است به خصوص به یاد ماندنی به عنوان لیتون با وجود ساخت دلاور گفتار و داشتن بسیاری از افتضاح و چیزهای خوبی که به او اتفاق می افتد. آن می تواند گسل از نوشتن به عنوان خوبی است که به جای تخت است و همه شخصیت ها در رفتار و نه کسل کننده راه. با شروع آزاردهنده portentous قسمت نام— “عدالت هرگز سوار’, ‘قطار خواستار خون,’ نوشتن بیرون بنفش نثر و قابل پیش بینی.

با توضیح حل قتل چهارم قسمت Snowpiercer از دست می دهد شانس را به یک خطر ناک whodunit نیز در حالی که به دنبال در کلاس جنگ. پردازنده عاشقانه, آیا مثلث بین لیتون جوزی (کتی McGuinness) و زهرا (شیلا وند) و یا بین Bess و Jinju (سوزان پارک) است و نه سرد مانند آب و هوا خارج است. جالب هستند کسانی که از ملانی و مهندس بنت (Iddo Goldberg) و Lilah Jr و محافظ او اریک ستو (مت Murray) و اموزش و رئیس امنیت نولان خاکستری (Timothy V. Murphy) به عنوان آنها در قدرت و جنسیت.

که تکرار گفتن از قطار بودن “1001 اتومبیل های بلند” قبل از باز کردن اعتبارات grates و باعث می شود این 10 قسمت احساس می کنید مثل آنها 1001 ساعت طولانی است. با انتخاب یک پتک بر ظرافت, Snowpiercer تله بیننده در یک دایره بسته از حد وسط بالا چشمک می زند از اقدام خوب و خلاقانه تصور عمل است.

امیدوارم نوشتن خواهد بود تنگ تر در فصل 2. Sean Bean نقش Wilford و ما می توانیم لذت بردن از یک سفر هیجان روی Snowpiercer با عرضه قطار, آلیس برای شرکت.

Snowpiercer است که در حال حاضر جریان در Netflix بکشد

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>