کسی تا به حال بهتر 2019 از Sobhita Dhulipala? پان هندی ستاره کاملا متعلق به این وب سری فضا با دو بزرگ بودجه را نشان می دهد — ساخته شده در بهشت در آمازون نخست (در حال حاضر تمدید برای فصل دوم) و بارد خون در Netflix بکشد — که هر دو رسالت خود را به مخاطبان و قرار دادن او در سطح داستان با امثال Radhika Apte به عنوان ملکه OTT سیستم عامل در هند.

او به دنبال آن است که با وحشیانه خام عمل در Geetu Mohandas’ Moothon, و در حالی که نقش خود را در Jeethu یوسف بالیوود تفرج بدن ممکن است اضافه شده اند بسیار به او در کارنامه عملکرد خود را در داستان های ارواح در آغاز سال 2020 آمد بسیار قدردانی.

آن را بهتر است; 26 ساله نیز بوده است هنتای, به مدیر Sashi Kiran را عمدهکه نشانه تلوگو سوپراستار Mahesh Babu را برای اولین بار به عنوان تهیه کننده و الهام گرفته است 26/11 شهید عمده Sandeep Unnikrishnan.

و شکر و تخم مرغ در کیک: Sobhita به زودی پیوستن به بازیگران مانی راتناما را مگنوس اپوس Ponniyin Selvanاست که بر اساس رمان کلاسیک در مورد زندگی راجا Raja Chozhan من با Kalki Krishnamurthy. هر چند Sobhita نقش در این پروژه نشده است نشان داد و در عین حال او را از پیوستن به گروه بازیگران از ستارههای است که عبارتند از: Vikram, Jayam Ravi Karthi آیشواریا رای باچان و Trisha به نام چند.

صحبت کردن به هندودر اینجا ستاره را در 2020 چگونه خواهد حرکت را برای او. گزیده ای از مصاحبه:

آن را همیشه هدف خود را به تبدیل شدن به یک پان-بازیگر هندی و تعادل و صنعت ؟

من همیشه پرشور در مورد داستان و تعلق در بسیاری از کرات از آن است که کنجکاوی من در مورد رفتار انسان و موقعیت هایی که راهنمای من در انتخاب پروژه ها. من به وضوح که زبان یک ابزار است نه یک رسانه است.

چه می توانید به ما بگویید که در مورد نقش خود در فیلم “Ponniyin Selvan’?

لطفا به من اجازه می دهد لذت رسمی اطلاعیه? لب من مهر و موم شده در این ماده در حال حاضر!

اما آیا شما به دنبال Tamil movie صنعت ؟ دیگر بازیگران یا کارگردانان شما می خواهم به کار با ،

من داستان فوق العاده هستند گفت: در سینمای تامیل است که جمعیت با درخشان بازیگران و کارگردانان من خواهد بود خوشحال به کار با Vetrimaran, Thiagarajan Kumararaja Bala, karthik Subbaraj, Ram, Shankar, Sasi کومار, Ameer سلطان Gautham منون… لیست در می رود!

چه خواهد شد تارا قوس بود در فصل دوم ‘ساخته شده در بهشت’?

Kalki Koechlin and Sobhita in ‘Made in Heaven’

Kalki Koechlin و Sobhita در ‘ساخته شده در بهشت’

نمی توانید اجازه دهید گربه از کیسه نشده است! فصل 2 خواهد شد تقریبا در سراسر شروع 2021 ما شروع فیلمبرداری در حدود یک ماه آن را پربرکت و در عین حال حساسیت به روایت پروژه است که استقبال خوبی شده و این تیم با انگیزه بیشتر آن را با عنوان بسیار به عنوان اثر فراوان است.

شما با توجه به ویژگی های به شدت در هر دو فاصله وجود دارد تفاوت بین کار بر روی یک وب سایت-سری به صورت یک پلت فرم مانند Netflix/ نخست و تیراندازی برای یک فیلم ؟

من فکر نمی کنم هیچ کار من به عنوان یک بازیگر همان باقی می ماند بدون در نظر گرفتن پلت فرم. چه ممکن است متفاوت است که شاید مقدار از زمان است که اختصاص داده شده به جزئیات یک شخصیت است. در تجربه من یک سری اجازه می دهد تا برای سکوت در این فیلمنامه که اغلب صحبت می کند بیشتر: یک لوکس است که فیلم نمی تواند زیاد است.

از آنجا که شما در حال کار در صنایع چگونه شما درونی و یا آماده شدن برای یک شخصیت اگر این فیلم در زبان شما نیست, مسلط به?

از آن شده است بسیار روشنگری تجربه قادر به درک احساسات و بدون دلبستگی کلمات و سپس آنها را ترکیب در بیان. این ساختارشکنی ساخته شده است من خیلی بیشتر متمرکز شده و در حال حاضر; من عاشق نظم و انضباط.

من نمی بینم نقش به عنوان سخت و یا آسان اما مصرف و رهایی بخش ، بیشتر از همه آنها شده اند غنی سازی. آنها را همدلی تندتر.

شما محبوب در رسانه های اجتماعی برای شخصیت شما: چه چیزی شما را در خارج کار می کنند ؟ آیا شما می بینید یک جایگزین حرفه ای در خارج از فیلم ؟

من فکر جایگزین مشاغل به فرانک من شده اند bookworm پس از مدرسه و افراط در خواندن من گاهی اوقات نوشتن, من لذت بردن از سفر زمانی که من می توانم.

من نمی دانم در مورد محبوبیت اما من نمی دانم که من بسیار خود فرد و پوشیدن قلب من در آستین من مهم نیست که چقدر ناخوشایند… آیا در رسانه های اجتماعی و یا در زندگی واقعی است.

دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن به آنچه در سال 2020 به نظر می رسد برای شما ؟

Sobhita will be seen in ‘Kurup’ with Dulquer Salmaan

Sobhita دیده خواهد شد در ‘Kurup’ با Dulquer Salmaan

من در حال حاضر تیراندازی برای یک فیلم هندی Sitara تولید شده توسط, پاسخ دهید, یک هندی-فیلم تلوگو عمده توسط تیم همان است که Goodachari بودن تولید شده توسط سونی پیکچرز و Mahesh Babu, *پروژه من نمی خواهد/نمی توانیم نقل قول* * * * و من خواهد بود kickstarting فصل دوم ساخته شده در بهشت است.

بعدی من آزادی فوری است برای رفتن به Kurup با Dulquer Salmaan و یک زن و شوهر از پروژه های من هنوز نمی توانند نام و نام خانوادگی که در مراحل اولیه از امضای, و غیره.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی