Sobhita Dhulipala در پاسخ به اتهاماتی که او جعلی ‘self-timer’ عکس برای مجله

ساخته شده در بهشت و داستان های ارواح بازیگر Sobhita Dhulipala انتشار بیانیه ای توضیح جنجال بر سر اخیر شلیک به صورت یک مجله معروف را پوشش میدهد. این بازیگر تا به حال نوشته شده از یک سری از عکس ها در رسانه های اجتماعی برای مجله و ادعا کرد که او کلیک تصاویر خود را با استفاده از یک تایمر به عنوان او تمرین های اجتماعی فاصله.

اما در پشت صحنه تصاویر ظاهر دیروز در رسانه های اجتماعی نشان داد که فرد دیگری بر یک عکس از خود در بالکن.

تصاویر کلیک شد توسط یک شخص ناشناس که نوشته شده آنها را آنلاین. پس از آنها رفت و ویروسی و Sobhita متهم شد که تقلید می کنی شوت او در پاسخ بیان کرد “کاملا چند نفر نوشته شده است به من در مورد تصویر من گذشته ارسال شده است. این ناراحت کننده است و من کمی به عقب گرفته شده توسط چگونه به فوریت بسیاری از آنها شروع به پریدن کرد به نامهربان نتیجه گیری این است که یک لحظه برای من برای یادگیری چیزی عمیق تر است. من ایستاده جریان حوادث من به اشتراک گذاری با شفافیت کامل.”

 

او اضافه کرد که او با افتخار از همکاری و توضیح داد که این فرد در این تصاویر که کلیک کردن بر روی تصاویر از او: “من به سبک خودم, رفتن به تراس با یک فنجان قهوه و یک زن و شوهر از ابزار برای سرپا نگه داشتن گوشی خود را به گرفتن عکس. افرادی هستند که بر روی تراس و یک نوع آقایی پس از یادگیری است که من در تلاش به ساقه تصاویر من ارائه می دهد کمک کند. پس از او لطف شاخه چند عکس در قاب من می خواستم من از او تشکر می کنم و ما را ترک.”

 

Sobhita رفت و به توضیح است که این عکس به ضرب گلوله توسط او استفاده نشده بود در مجله. “من فقط آن نوشته شده همراه با آنهایی که رسمی چون من آن را دوست دارم. میدانم که من باید تغییر متن عنوان به ذکر است که تصویر دوم بود و بخشی از مجله شلیک کنید. من آرزو می کنم من تا به حال بیشتر هیجان انگیز و دراماتیک داستان اما افسوس که حقیقت اغلب می پوشد ساده روپوش! در خانه بمانند و ایمن ماندن.”

 

پیش از آن در هفته بازیگر hadshared تصاویر از شلیک با مجله on Instagram profile. “من تا به حال این فرصت منحصر به فرد به سبک خودم انجام مو من/آرایش و گرفتن عکس در گوشی (سلام self-timer, دوست جدید من) در محدوده خانه من” او نوشته شده بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>