اقدامات نرم در مقابله با فیل تهدید

جنگل گروه را ترجیح می دهند نرم اقدامات متعارف شمشیربازی روش در تلاش خود را برای به حداقل رساندن انسان و حیوانات درگیری در جنگل حاشیه در دولت است. نرم اقدامات شامل گرفتن بیشتر روت فیل به نام Kumkis برای مقابله با فیل وحشی تهدید.

ماموران در Walayar محدوده پلککد جنگل بخش تکرار موفقیت داستان که Kumkis اسکریپت در Dhoni مدتی پیش. پس از موفقیت استقرار Kumkis در Dhoni به درایو دور وحشی tuskers که تا به حال colonised سبز تکه های وجود دارد سه Kumkis بودند که استفاده می شود به طور موثر در Walayar طیف وسیعی از دوشنبه.

پلککد بخشی جنگل افسر نارندرا Nath Veluri گفت که اقدامات نرم مانند استفاده از Kumkis یافت شد موثر تر و مقرون به صرفه برای دولت است. “به جای خرج کردن کرور روپیه برای راه آهن شمشیربازی در مناطق مانند Walayar نرم اقدامات مانند این ها یافت می شود موثر تر است,” او گفت:.

“Dhoni در حال حاضر صفر جنگ منطقه. ما می تواند در معرض فیل در جنگل تکه های وجود دارد و درایو آنها را به جنگل” گفت: آقای Veluri. او گفت: سه Kumkis نام Neelakandan, Surendran و Augustian خواهد همچنان به گشت زنی در مناطق مانند Kottekkad, Elambarakkad, Ooroli و Arangottukulambu در جستجوی فیل های وحشی برای چند هفته آینده. سه tuskers رانده شدند و به جنگل بازگشت و در دو روز اول از Kumki عملیات.

جنگل بخش شناسایی ده-عجیب و غریب فیل وحشی داشتن اشغال مناطق جنگلی در نزدیکی Walayar. چهار نفر از آنها بزرگ گاو و دیگران بودند با اندازه متوسط است. به جز یک گاو نر بزرگ, تمام, دیگران بودند در گله.

چه نگرانی جنگل کارکنان است که اندازه و سن Kumkis. هیچ یک از سه Kumkis در کار در Walayar یک گاو نر بزرگ. Neelakandan 24 سال است ؛ Surendran 22 است و Augustian تنها 14. به تنهایی آنها ممکن است یک مسابقه برای یک گاو نر بزرگ.

اما جنگل کارکنان دور این نقطه ضعف هوشمندانه گرفتن سه Kumkis شارژ هم در فرد فیل پس از گرفتن گله پراکنده با کراکر. “اگر یک گاو نر بزرگ اتهامات در یک Kumki آن سخت خواهد بود. بنابراین ما می توانیم فردی tuskers تنها در یک حرکت هماهنگ” گفت: آقای Veluri.

“چه Kumkis در واقع انجام دهید این است که برای اطمینان از منطقه ، توسط مسلط جنگل تکه های نزدیک به بشر شهرک های Kumkis به سیگنال به گله های وحشی برای رفتن به جنگل ها,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید