نرم افزار قطعی تاخیر حقوق چند کارمند دولت

چندین کارکنان برای تامیل نادو دولت بودند در صورت بی ادب شوک در روز جمعه به عنوان حقوق خود را نمی شد و اعتبار در آخرین روز کاری هفته با توجه به اشکالات در مهاجرت به نرم افزار های جدید.

به گفته منابع آگاه اشکالات در مهاجرت به یکپارچه مالی و مدیریت منابع انسانی سیستم (IFHRMS) بودند دلیل اصلی عدم پرداخت حقوق به چند صد نفر از کارکنان در سراسر کشور.

بسیاری از آنها تبدیل به اضطراب و نگهداری چک کردن تعادل خود را در حقوق و دستمزد خود را به حساب از طریق روز.

برخی ادعا کرده اند که سرور واقع در Tiruchi بود و نه قادر به حمل بار و مهاجرت به نرم افزار های جدید مشکل ساز شد در چند منطقه به جز کرور.

اما یک منبع ادعا کرد که این تاخیر نیز می تواند با توجه به عدم ارائه اسناد و مدارک جهت سرمایه گذاری اعلام شده است.

یک منبع نشان داد که تاخیر در پرداخت ممکن است حداقل چهار ماه به دبیرخانه ستاد در چنای.

“ما و تربیه و برای پرداخت اجاره خانه. این اتفاق افتاده است و در بسیاری از سال به جز در پایان سال مالی با توجه به بسته شدن حساب.

“این می تواند اجتناب شده است اگر دولت برنامه ریزی خوب” یک بنده دولت rued.

تهدید به مجازات

کارمند دیگری با اشاره به این که تاخیر در پرداخت حقوق تنها می شود به پرداخت جریمه پرداخت نشده و تربیه در زمان.

“دولت به پرداخت مبلغ زیادی به شرکت نرم افزار و این چیزی است که ما شاهد” او گفت:. حقوق کارکنان دولت پرداخت می شود در آخرین روز کاری ماه.

زمانی که در تماس با یک مقام ارشد در بخش امور مالی گفت: این تاخیر فقط به دلیل مهاجرت به نرم افزار های جدید و از آن خواهد بود “به زودی حل شود.” اما او مرتکب نشده خود را به یک تاریخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>