همبستگی از دو متر دورتر

“چگونه شما کشمیری زنده ماندن این مستند به مدت شش ماه؟” تقریبا هر کسی که ملاقات و یا به نام Nurat Maqbool پس از “Janata حکومت نظامی’ روز یکشنبه گذشته از او خواست با توجه به حساب او نوشت: در ‘مستند مجله’ یک پلت فرم آنلاین راه اندازی شده توسط یک کلمبو-ویرایشگر بر اساس نویسنده به ضبط داستان این مستند در سراسر جهان در زمان COVID-19 بحران است.

کشمیری را دیده اند مستندات “هر هفته برای سه دهه گذشته”. اما این یکی که او با تجربه در بنگلور بود یکسان نیست. “این مستند وجود دارد [در کشمیر] اما آن را برای یک منطقه کوچک و بقیه جهان شاد و پر رونق است. گاهی همه است که به شما امید می دهد که همه چیز بهتر خواهد بود برای شما به عنوان به خوبی. اما در مستند جهان هیچ راه فرار وجود دارد,” او نوشت: در تاریخ 22 مارس در مجله.

مجله [lockdownjournal.com] راه اندازی شده توسط Sunila Galappatti رفت و زنده در 20 مارس و بیش از 30 نوشته تا کنون از جمله از انگلستان و هند و جامائیکا, نیجریه, پرتغال, آلمان, سریلانکا و استرالیا است.

نوشته هستند به طور معمول کوتاه اول شخص روایت از یک روز کامل. در حالی که COVID-19 است که در حال اجرا تم داستان هر دو مشابه و متفاوت که و که در آن نویسندگان هستند.

Eloghosa Osunde در ابوجا, نیجریه می نویسد در مورد دانلود یک نرم افزار استفاده می شود برای چت ویدیویی است. “این است که F امروز تولد” او نوشت: در مارس 25, ظاهرا در مورد یک دوست در لاگوس. آنها در مورد چت همه فن حریف, همه چیز مانند گوشواره و کنسرت های زنده. آنها خنده و خانم Osunde خواب خوبی که بعد از ظهر. او از خواب بیدار با این نسخهها کار در یک لیست پخش و با وظایف او می خواهم خودش اختصاص داده. او متوجه می شود: “همه چیز نامشخص است در همه جا. اما جایی که من هستم وجود دارد یک مطلب خاص ترور… این فقر پایتخت جهان, که بدان معنی است که آنچه با این نسخهها کار برای بسیاری از دنیا نمی خواهد برای ما کار می کنند.”

با هم در بحران

آنچه باعث این مجله که curates حساب از یک روز در زندگی از کسی, جایی, خانم Galappatti می گوید: “ما در واقع در تمام لحظات با هم به عنوان یک جهان اما ارتباط ما به کسی که دور است که کمتر قابل مشاهده است و کمتر قابل لمس است. آن را به من زده اینجا بود لحظه ای که در آن ما بسیار آگاهانه همه در همان بحران با هم.”

او افزود: “در همان زمان من برای پیدا کردن آن بسیار dispiriting آن است که ملت و دولت است که ما در حال سقوط بر روی — به دلیل آن است که زیرساخت های ما. بنابراین ما در حال بسته شدن مرزهای ما, ما در حال شمارش در داخل کشور است. من می خواستم برخی از راه برای ما برای رسیدن به سراسر که (با خیال راحت).”

مجله توصیف خود را به عنوان ‘همبستگی از حداقل دو متر دورتر’, تلاش برای سعی کنید و درک بهتری از این هم برای مردم به اشتراک گذاری تجارب خود را در سراسر زمینه و امیدوارم کشف چگونه مردم در حال تجربه آن را در جای دیگر. ورزش است که باز در این لحظه با هیچ برنامه خاص برای محتوایی که ممکن است جمع آوری و یا قابل رویت مهلت. همچنین خانم Galappatti آگاه است که این مجله است, لزوما نوشته شده توسط کسانی که حداقل تحت فشار در این بحران است. کسانی که “پناهگاه روزی و ذهن-space”.

یکی دیگر از دلایل درایوهای خود تلاش کنند. “ما هنوز هم زندگی می کنند کمی نفس نفس به دلیل این چیزی است که ما می دانیم که چگونه به انجام. ما هنوز هم آنلاین ارائه تخصص و پیش گیری در فضیلت است. در عین حال ما در یک وضعیت که ما در میانهی شب واقع شده در قبل است. من فکر می کردم آنچه در مورد آرام آرام جایی که در آن ما داستان خودمان است که ما ممکن است درک نمی کنند تا بعدا.”

اکثر نوشته ها داستان های روزمره به سادگی گفت: به عنوان آنها اتفاق افتاده است به کسی. خواندن آنها را به شما در حال حاضر آشنا حس احساس عمومی جهان بیش از, اما همچنین یک نگاه اجمالی نادر از خاص است.

BBC news, روزنامه نگاران مانند همتایان خود در جاهای دیگر هستند “کارگران ضروری”. است که چرا چارلز Haviland چپ برای کار بر روی 24 مارس در لندن است. او در زمان لوله — کمتر شلوغ تر از معمول اما نه خالی به اندازه کافی برای آسایش و رسیده جدید رادیو و تلویزیون ، چند که تبدیل نشسته بودند از هم جدا شده توسط خالی میز. یک همکار توزیع پرتقال و دیگر ارائه شده کارتن شیر خامه گرفته است که او از یک کافه در طبقه بالا فقط قبل از آن تعطیل.

پس از آنچه در حال حاضر تبدیل به یک ” معمول اخبار روز— مرگ عوارض و افزایش موارد — آقای Haviland آماده بود را ترک کنند. “آن شب وقتی که من سر در خانه است. توسط وارن خیابان ایستگاه شش و یا هفت نفر احتمالا بی خانمان در حال جمع آوری مقدار بیش از حد نزدیک به هم. اما چه راحتی می توانید پیدا کردن آنها جدا از یکدیگر ؟ آنها در حال صحبت کردن در زبان انگلیسی نیست اما در… که اروپای شرقی زبان ؟ من نمی توانم به اندازه کافی نزدیک برای گفتن” نوشت: او در مورد روز خود را.

(میرا Srinivasan است هندو را کلمبو خبرنگار)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید