سومالی اعلام عظیم ملخ هجوم ملی اضطراری

سومالی روز یکشنبه اعلام کرد یک ملخ هجوم گسترده شاخ آفریقا به یک اورژانس ملی به عنوان حشرات نابود تامین مواد غذایی در یکی از فقیرترین و آسیب پذیرترین مناطق در جهان است.

“وزارت کشاورزی… اعلام کرده اضطراری ملی در نظر فعلی بیابان ملخ قیام که شمار یک تهدید عمده به سومالی شکننده امنیت غذایی وضعیت” وزارت بیانیه بخوانید.

کارشناسان می گویند ملخ swarms ناشی از نوسانات شدید آب و هوا و سومالی اعلام — اولین کشور در منطقه به انجام این کار است که با هدف تقویت تلاشهای ملی در مقابله با حشرات گرسنه.

ملخ بخشی از ملخ خانواده منجر به چه سازمان غذا و کشاورزی (FAO) نامیده می شوند “بدترین وضعیت در 25 سال” در شاخ آفریقا است.

“منابع غذایی برای مردم و دام ها در معرض خطر” وزارت کشاورزی اضافه شده است.

“بیابان ملخ swarms هستند غیر بزرگ و مصرف مقدار بسیار عظیمی از محصولات کشاورزی و علوفه.”

اضطراری اعلام شده بود به تمرکز تلاش ها و افزایش بودجه به دلیل آن بود که بحرانی شامل ملخ swarms قبل از برداشت به علت در ماه آوریل وزارت گفت.

بیابان ملخ که مخرب هجوم علت عمده محصول آسیب و گرسنگی یک گونه از ملخ زندگی می کنند که تا حد زیادی انفرادی زندگی می کند تا زمانی که ترکیبی از شرایط ترویج پرورش و هدایت آنها به شکل گسترده swarms.

“با توجه به شدت از این بیابان ملخ شیوع ما باید متعهد بهترین تلاش های ما برای حفاظت از امنیت غذایی و معیشت مردم سومالی” گفت: وزیر جهاد کشاورزی گفت: حسین Iid.

“اگر ما نمی کنند در حال حاضر ما در معرض خطر شدید بحران مواد غذایی است که ما نمی توانیم.”

با توجه به منطقه ای امنیت غذایی و تغذیه, گروه های کار و شرق آفریقا است که در حال حاضر تجربه یک درجه بالایی از ناامنی غذایی با بیش از 19 میلیون نفر از مردم در مواجهه حاد با گرسنگی است.

Swarms از ملخ ها که تشکیل شد در شرق اتیوپی و سومالی منتقل شده از طریق منطقه.

فائو می گوید: زمان تهاجم شناخته شده است به عنوان یک “قیام” — هنگامی که کل منطقه را تحت تاثیر قرار — اگر آن بدتر می شود و نمی تواند موجود بیش از یک سال و یا بیشتر آن را تبدیل به آنچه شناخته شده به عنوان “طاعون” از ملخ.

شده اند وجود دارد شش بیابان ملخ آفت در 1900s گذشته بود که در 1987-89. آخرین عمده قیام بود در 2003-05.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر