‘برخی از سازهای موسیقی زمان خود را’

نوازنده ساکسیفون کرک مک دونالد فعال بوده است و بازیکن در کانادا جاز صحنه داشتن به نظر می رسد در بیش از 40 آلبوم به عنوان رهبر یا sideman. گذشته چهار یا پنج سال او همراه است او دختر ویرجینیا یک clarinettist.

در حال حاضر تور هند, پدر و دختر اواز یا موسیقی دو نفری را باد خود را desi اقامت با یک نمایش در بمبئی در این آخر هفته. این دو خواهد بود همراه با نیل Swainson در باس و مورگان کودکان (درامز). “حدود 60 درصد از کنسرت ما تشکیل شده از من در ترکیب اصلی. تعادل خواهد بود استانداردها و برخی از محبوب آهنگ های جدید می گوید:” مک دونالد. “من شده است بازی با این کوارتت برای چند سال در حال حاضر و ما ارتباط خوبی موسیقایی” او می افزاید.

حد عالی رساندن بهبود مهارت های

مک دونالد, رشد گوش دادن به saxophonists مانند چارلی پارکر, John Coltrane سانی رولینز و Lester جوان و بعد از آن توسعه زیر برای Wayne Shorter جو هندرسون و لی Konitz. “من هم خوش شانس را به بازی با نوازندگان شناخته شده از مناطق مختلف و هر چند بسیاری از آنها یک همکاری آنها به من کمک کرد گسترش افق دید من و با سنگ تیز کردن مهارت های بداهه من,” او می گوید.

یک نقطه بالا در مک دونالد حرفه ای برنده شد و در سال 1999 Juno Award برای بهترین جریان اصلی موسیقی جاز آلبوم خود را ضبط اقیانوس اطلس جلسات”. “آنها مانند Grammys جاز جهان است. بنابراین شما می توانید تصور کنید لذت من,” او می گوید. افتخار پدر می گوید که او خوشحال بود برای دیدن ویرجینیا علاقه به موسیقی جاز از سنین پایین است. “من حدس می زنم آن آمد به طور طبیعی با توجه به محیط زیست در خانه و این واقعیت است که او به طور منظم با حضور من نشان می دهد. اما من هرگز نقش معلم هر چند من همیشه آماده است تا راهنمای او. از همان آغاز او تا به حال یک حس فوق العاده و ملودی” او می افزاید.

حمل بر سنت

ویرجینیا در حال حاضر 25, شروع یادگیری موسیقی در سن هفت سالگی. او می گوید: “من رفتم به جامعه موسیقی مرکز و دوست داشتم زمان کلارینت. و هر چند من زود تحت تاثیر مشابه بود به پدر من از جمله چارلی پارکر و John Coltrane من هرگز علاقه زیادی به دنبال کردن ساکسیفون به عنوان یک حرفه ای است.”

علاوه بر نسل های قدیمی تر از موسیقی جاز او گوش به هنرمندان معاصر. او توضیح می دهد: “این یک تمایل طبیعی و برای من مهم است به دنبال آنچه که دیگران از سن و سال من در حال انجام است. من هم گوش دادن به بسیاری از زنان هنرمندان به درک که چگونه آنها فکر می کنم موسیقی و چگونه آنها رویکرد آهنگسازی.”او به نقل از پیانیست آمریکایی کارلا Bley و جوان شیلی نوازنده ساکسیفون ملیسا Aldana به عنوان میان بزرگ را تحت تاثیر قرار.

هر چند کلارینت بسیار محبوب بود از 1930s به 1950s با تشکر از هنرمندان مانند بنی گودمن آرتی شاو و جیمی Giuffre آن بازی تنها توسط تعداد کمی از نوازندگان بعد. ویرجینیا می گوید: “آن را سخت به توضیح دهد که چرا اما من حدس می زنم برخی از ابزار خود را و آنها می آیند و بروید.” او می گوید: رابطه با پدر او بوده است بسیار خاص “از یک طرف او یک پدر و مادر او برآورده است که نقش. اما زمانی که ما در حال تمرین و یا بازی در bandstands ما همکاری درست مانند هر گروه دیگری از نوازندگان.”

کرک مک دونالد “نسل” کوارتت شامل. ویرجینیا مک دونالد انجام خواهد شد در تئاتر تجربی NCPA در مارس 8 در 7 بعد از ظهر; اطلاعات بیشتر در bookmyshow.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>