Somesh کومار به ارمغان می آورد معنای فیلم ها و نشان می دهد خود را از طریق پوستر

“اگر شما نگاهی به تاریخ فیلم و پوستر و تصاویر بزرگ بودند اما چیزی که بیش از یک دوره از زمان عکاسی در زمان بیش به دلیل سهولت است که می آید با متوسط می گوید:” Somesh کومار که کار در حال نمایش تحت Chitrakaar تماشای Chitrahaar در حیاط تا 6 مارس. انتظار برای دیدن مصور پوستر از فیلم را نشان می دهد و مانند مقدس, بازی, غریبه, چیز, Game of Thrones, Masaan, Kaagaz Ke Phool, Andhadhun Inside Llewyn Davis و Pather Panchali.

32-در سال بنگلور-بر اساس طراح گرافیک و تصویرگر که اجرا می شود ByTwo طراحی با دوست خود هازل Karkaria ادغام عشق خود را برای تصاویر و فیلم برای ایجاد این شور و شوق پروژه. “من شده اند کار بر روی این پوستر برای هفت سال گذشته. من استفاده می شود جایگزین نسخه از پوستر فیلم از آوردن ایده پشت این اسکریپت با تصاویر.”

بیان کرد که او ایجاد کرده است پوستر برای فیلم ها و نشان می دهد که او لذت می برد Somesh می گوید: “به طور کلی چه اتفاقی می افتد زمانی که من به تماشای چیزی است که من یک ایده است که این می تواند خوب و پوستر فیلم. برای مثال من از تماشای Andhadhun و صحنه ای که در آن پرنده رها می افتد بر روی عینک خود را به نظر نمی رسد بسیار مهم است اما آن را نشانه ای از چگونه همه چیز را تغییر شخصیت. سپس من تا به حال فکر می کردم که این امر می تواند خوب برای انجام یک پوستر که در آن است نزدیک. اگر شما نگاه از نزدیک شما می توانید انعکاس پیانو او در حال پخش است و تحت پیانو هستند از بدن مرده. از راه دور آن را فقط به نظر می رسد مانند Ayushmann, چهره با پرنده انداختن روی باسن, اما زمانی که شما در نزدیکی شما چیزی را ببینید که چه فیلم های در راه. وجود دارد بسیاری از لایه ها و چیزهایی که اتفاق می افتد در درون داستان است.”

Somesh اضافه می کند که به تازگی او شده است یکپارچه سازی فایل های gif و فیلم و پوستر با هم. “این کار واقعا خوب برای رسانه های اجتماعی است. آن را به شما می دهد کمی بیشتر به بازی با از آنجا که شما می توانید برخی از چیزهایی. این یک مینی روایت با یک شروع, میانه و پایان است.”

همانطور که برای هنر و پوستر فیلم-ساخت و چگونه آن را تغییر Somesh می گوید: “با تصویرگری آن است که بیشتر از کلکسیون و نه اصلی. جریان اصلی پوستر به ایده داشتن این بازیگران روی پوستر. و آن را اجازه نمی دهد این ایده از ازدواج است که با داستان فیلم است. تنها زمانی تصاویر اتفاق می افتد زمانی که آن را انجام داده برای یک فیلم در جشنواره و یا به عنوان یک کلکسیونی. همچنین با استفاده از تصاویر به عنوان یک رسانه برای فیلم پوستر اتفاق نمی افتد زیادی است. این اتفاق می افتد زمانی که آن را یک فیلم است. برای مثال در جنوب هند شما باید واقعا بزرگ cut-outs زمانی که یک فیلم بزرگ است که برای انتشار و یا رانده شده توسط چاپ-ساخت که در آن لیتوگرافی شد استفاده می شود. در بنگلور و کارناتاکا من را دیده اند این نمونه لیتوگرافی پوستر است که در حال فلورسنت در رنگ. آنها ارزان تولید می شود اما هنوز هم استفاده از تصویر و خود حس زیبایی شناسی.”

پوستر کوچک در قیمت ₹1500 تا این اندازه A2 قیمت در ₹4,000. تماس 9611655100. سفارشی سفارشات نیز گرفته شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>