Sonequa Martin-Green در “پیشتازان فضا: کشف’ شکستن زمین جدید چگونه او می پردازد fandom برای حق رای دادن و بیشتر

قبلا شناخته شده برای نقش خود را به عنوان ساشا در The Walking Dead, زندگی به طور چشمگیری تغییر برای Sonequa Martin-Green در سال 2017 زمانی که او به عنوان بازیگر اول زن منجر شود در Star Trek series. Headlining Star Trek: کشف به عنوان مایکل Burnham, Sonequa است پس از رسالت به میلیون ها نفر از طرفداران در سراسر جهان با تفسیر آرزو نقش و همچنین نشان می دهد که شکسته زمین جدید به طور مداوم.

2020 وعده داده می شود یک سال بزرگ برای این بازیگر به غیر از تلویزیون او را با نقش او نیز شروع فیلمبرداری به صورت بسیار پیش بینی عاقبت به فضا جمزنده-اکشن فیلم انیمیشن که در آن او خواهد شد به اشتراک گذاری صفحه نمایش فضا با LeBron James و دان چیدل.

دو فصل به کشف و آماده شدن برای آینده Sonequa به طور کامل آگاه در حال حاضر نه فقط مسئولیت هایی است که با بخشی از یاد حق رای دادن مثل Star Trekبلکه تاثیر آن را در زندگی حرفه ای خود را.

“بله از ابتدا سازندگان همیشه واقعا مترقی اطمینان حاصل کرد که این سریال متمرکز بر تنوع و نوآوری ثابت. هر ستاره بازحمت حرکت کردن تا به حال که مفهوم در هسته خود به عنوان ما در حال بدیهی است که غذا به یک فن پایه. وجود دارد خیلی احترام من برای نویسندگان و مدیران به عنوان آنها می خواهند نشان می دهد تا منعکس کننده جامعه و همچنین استفاده از پتانسیل حق رای دادن در شیوه ای درست” او آغاز می شود.

Sonequa Martin-Green as Michael Burnham

کشف تبدیل شده است پیچیده تر به عنوان نشان می دهد پیشرفت در نظر sci-fi مراجع در نشان دادن ویژگی های طرح ، با سرسخت زیر است که نمی خواهد ببخشد کوچکترین منطقی نقاط ضعف و یا اختلاف و بازیگران باید به نقطه با درک خود را از این داستان اما پیچیده آنها ممکن است — چیزی که Sonequa اذعان ardently: “آن فیزیک کوانتوم یا بستند و یا زمان کریستال من همیشه انجام تحقیقات من برای ارضای حس کنجکاوی من. این مهم است برای من به عنوان یک بازیگر به حداقل یک ایده از همه چیز من شخصیت می داند و در مورد نشان می دهد. این اساسا بدان معنی است که من گوگل همه این مفاهیم در اینترنت زمانی که ما اسکریپت, تا زمانی که من می توانم فرآیند چیزی بیشتر!” (می خندد)

در حالی که پاسخ به این دو فصل بوده است تا حد زیادی مثبت آن می رود بدون گفت که همیشه وجود خواهد داشت ‘از purists’ که انتقاد برخی از بخشی از سرمایه گذاری… چگونه او مقابله با آن است ؟

“ما روشن شد از همان ابتدا که ما نشان می دهد که قرار بود برای حفظ میراث پیشتازان فضا روشن شده اما قطعا خود را روشن هویت. طرفداران نظرات قوی صرفا به دلیل عشق خود را برای حق رای دادن و انتقادات و پیشنهادات خود را می آید از محل خالص و شور و شوق آنها به عنوان آن را نگه دارید تا به قلب خود. ما آنها را می خواهید به نگه داشتن این راه احساس و ما آن را همه ما در گشاد گشاد راه رفتن. اما در همان زمان ما را درک کرده اند که در حالی که آن ممکن است دشوار است به قبول حق تغییرات پذیرفته شده از صمیم قلب” او انگلیسی دوبله.

یکی از جالب ترین و عجیب ترین لحظات در نمایش اتفاق افتاده است با Sonequa را در زندگی واقعی زن و شوهر (Kenric سبز) با بازی او پدر! نگاهی به لحظه, این بازیگر می خندد: “این در واقع مانند یک بوق زدن برای هر دوی ما! حتی اگر او در این نمایش تنها برای یک کمی در حال حاضر من می توانم همیشه می گویند که شوهر من است و پدر من (می خندد). هنگامی که این فرصت را در راه ما آمد ما آن را دوست داشتم و نمی باید به فکر می کنم دو بار در مورد پیش رفتن با آن است.”

با تولید بعدی Star Trek: کشف نجومی در جریان Sonequa که نمی توانید نشان می دهد که در آن شخصیت خود را به رهبری نسبت, نشانه خاموش کرد و گفت که او همیشه “در تلاش برای پیدا کردن یک تعادل” و در پاسخ به آخرین پرس و جو اگر او آگاه است از کشف‘s fandom در هند.

“ما عاشق هند! فرهنگ و طرفداران ایدئولوژی بینندگان چیزی است که من کاملا مجذوب. این می تواند رویای من روزی” او آمده است.

سازمان دیده بان ستاره بازحمت حرکت کردن: کشف بخشی از ‘بزرگترین در تمام دوران” سری weeknights 10 pm در Zee Café

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>