او ممکن است انجام شده است در مرحله, برای چندین دهه در حال حاضر, اما برای Sonu Nigam هر کنسرت شایسته از خود احترام و نگرانی است. این هنرمند که آواز متعدد در زبان هندی می گوید که او تلاش می کند به جای هر مخاطب درخواست در کنسرت. “مهم نیست که من در تور, اگر تنها تماس های صوتی را برای کانادا آهنگ در حال حاضر همه — آیا Punjabi Gujarati یا چاق — باید برای گوش دادن به حداقل یک Kannada شماره پس از آن,” او می گوید.

وقتی که می آید به آواز خواندن در جنوب هند زبان Sonu می گوید او را پیدا کند و آنها را بیش از حد سخت است. “بسیاری از بار من متوجه مترجمان مطمئن نیستید که چگونه کلمات صدا. اما اگر آنها به خوبی versed در زبان و قادر به راهنمای شما را از پس هیچ گویش بیش از حد سخت است.”

صحبت کردن در مورد ارتباط زنده کنسرت در سن زمانی که تقریبا همه شیوه ای از سرگرمی در دسترس است در جریان سیستم عامل, Sonu می گوید کنسرت در حال تست نهایی از یک هنرمند را دلاوری. “کنسرت تورنسل تست از یک هنرمند به کالیبر” او می گوید:, و اضافه کرد که اگر یک رسانه بین هنرمند و مخاطب وجود دارد اندازه گیری عدم قطعیت است. “چگونه مهارت خواننده و ورزشکار و یا نوازنده است نشان داده شده است زمانی که آنها به طور مستقیم در چشم مخاطب. وجود دارد هیچ جایی برای شک و یا دورویی است.”

“اگر شما ساخته شده است تا شهرت خود را به کار خواهم کارشناسی ارشد Yesudas SP Balasubrahmanyam و ذاکر حسین پس از آن قطعا مردم را گله به هر جا که شما برای گرفتن یک نگاه اجمالی از چیزی خاص و آنها نمی خواهد ذهن پرداخت پول برای آن است یا نه. شانس شاهد درخشش چیزی است که تساوی مردم است.” به غیر از مرحله حضور Sonu معتقد است یک هنرمند واقعی همیشه در تلاش برای حفظ یادگیری و اقامت در هماهنگی با مهارت خود را. “آنها پرنیان که منتقل شده است در کار خود.”

وقتی پرسیده شد که در مورد آنچه در آینده Sonu یک refreshingly غیر منتظره جواب. “من زندگی بسیار راضی زندگی بدون آرمان و یا جاه طلبی. من شده اند با بهره گیری از این دولت از ذهن برای چند سال گذشته. و من تصمیم گرفتم که من می توانم هر چیزی من را متقاعد نشد در مورد می گوید:” این خواننده که دیگر احساس می کند هدایت می شود برای ضبط آهنگ ها به عنوان او نمی لذت بردن از آنها را تا آنجا که او استفاده می شود. “من باید به یک نقطه که در آن در حال حاضر مهم ترین چیز است. من اصلا نگران آینده است. من یک زندگی زیبا و چیزهایی که به خاطر اتفاق می افتد خود به خود. هر چه به من کند ،

به عنوان عهد به این Sonu سهام چگونه دو نفر از خود را غیر فیلم آهنگ ها بازدید شد در رسانه های اجتماعی در سال گذشته است. “یکی بود Shiv Shankara bhajan که من شروع سال با و زبان انگلیسی آهنگ من ثبت لهستانی خواننده ناتالیا Lesz در پایان سال است. بنابراین نگه داشتن چیزهای خوب اتفاق می افتد اگر شما فقط رفتن با جریان.”

Sonu Nigam انجام خواهد شد در بنگلور در فوریه 9 سال 2020 در Phoenix Marketcity از 6pm. بلیط های در دسترس bookmyshow.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی