Sonu Sood راه اندازی نرم افزار برای کمک به مهاجران پیدا کردن فرصت های شغلی

بازیگر Sonu Sood روز چهارشنبه راه اندازی یک برنامه به ارائه پشتیبانی به کارگران در پیدا کردن حق فرصت های شغلی در بخش های مختلف در سراسر کشور است.

Sood که یکباره به ملی ویژه برای کار خود را در کمک به مهاجران رسیدن به خانه های خود در میان COVID-19 گیر آمده است با هزینه رایگان پلت فرم آنلاین به نام ” Pravasi Rojgar که ارائه خواهد شد تمام اطلاعات لازم و درست ارتباط و برای پیدا کردن شغل.

این زن 47 ساله بازیگر گفت: در حالی که سفر تنظیم برای مهاجران مکالمات خود را اغلب در اطراف چگونه آنها به دنبال کار مناسب فرصت در میان همه گیر.

“بسیاری از تفکر برنامه ریزی و آماده سازی رفته اند به طراحی این طرح بیش از چند ماه گذشته به منظور اطمینان حاصل شود که آن را جامع است و بر اساس این کار در حال حاضر در کشور انجام می شود.

 

“رایزنی های گسترده ای برگزار شده است با سازمان هایی که در حال درگیر در سطح توده مردم در skilling و قرار دادن جوانان زیر خط فقر سازمان های غیر دولتی بشردوستانه سازمان کارمندان دولت, استراتژی, مشاوران فن آوری یو پی اس شروع و مهمتر از همه بازگشت مهاجران آنها به من کمک کرده اند” Sood در بیانیه ای گفت.

ابتکار عمل را پشتیبانی شده توسط جامعه توسعه در روستاها برای پیدا کردن فرصت های شغلی برای کارگران مهاجر در نقاط مختلف کشور است.

با توجه به انتشار آنلاین پلت فرم بیش از 500 مشهور شرکت های مرتبط با ساخت و ساز, پوشاک, بهداشتی, مهندسی BPOs, امنیت خودرو, e-commerce و تدارکات بخش ارائه فرصت های شغلی.

‘Pravasi Rojgar’ نیز ارائه کار خاص برنامه های آموزشی مانند صحبت به زبان انگلیسی.

24 x 7 خط تلفن راه اندازی شده اند در دهلی نو و بمبئی و بنگلور, حیدرآباد, Coimbatore, احمدآباد و تریواندروم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>