Sonu Sood برای نویسنده کتاب در کار خود را با مهاجران در طول COVID-19 همه گیر

بازیگر Sonu Sood که یکباره به ملی ویژه برای کار خود را در کمک به مهاجران رسیدن به خانه های خود در میان COVID-19 همه گیر خواهد قلم یک کتاب در مورد تجربه خود را.

او اولین کتاب به عنوان-از-هنوز بدون عنوان را نشان می دهد عاطفی و اغلب چالش برانگیز سفر این بازیگر متعهد همراه با مردم به او کمک کرده است.

از آن خواهد شد بعد از این سال اعلام کرد, انتشارات Penguin Random House هند در روز چهارشنبه.

“من می خواهم برای تشکر از خدا برای من یک کاتالیزور در کمک به مهاجران. در حالی که قلب من می تپد در بمبئی پس از این حرکت من احساس می کنم یک بخشی از من زندگی در روستاهای تا Bihar, Jharkhand, آسام, Uttarakhand های مختلف و کشورهای دیگر که در آن من در حال حاضر پیدا کردن دوستان جدید و ارتباط عمیق,” بازیگر گفت.

“من تصمیم گرفتم برای قرار دادن این تجربیات داستان جاسازی شده است که در روح من برای همیشه در یک کتاب … من هیجان زده و عصبی و ضعف, و من نمی توانم صبر کنید برای اتصال با شما از طریق کتاب من است. من مشتاقانه منتظر حمایت شما و عشق شما همه” Sood در بیانیه ای گفت.

46-سال بازیگر راه اندازی یک ابتکار برای کمک به اتحاد دوباره کارگران مهاجر بودند که رشته در بمبئی با خانواده های خود در دور گوشه و کنار کشور است.

Sood و تیم خود را نورد از یک شماره تلفن رایگان و واتساپ خط تلفن برای ارتباط با کارگران و سپس به ترتیب حمل و نقل برای کسانی که جان خود را برای رسیدن به خانه. او مرتب برای مواد غذایی و اتوبوس و قطار و حتی چارتر پرواز برای رشته مهاجران برخی از آنها در راه رفتن به خانه پس از مستند تحمیل شد پیش از آن در ماه مارس و آنها را به سمت چپ بیکاری.

“گذشته سه و نیم سال بوده است یک نوع از تجربه زندگی در حال تغییر برای من زندگی با مهاجران برای شانزده تا هجده ساعت در روز و به اشتراک گذاری این درد است. زمانی که من برای دیدن آنها را به عنوان آنها شروع سفر خود را به خانه قلب من پر از شادی و امداد” Sonu گفت.

“دیدن لبخند بر چهره خود اشک شادی در چشمان خود شده است در ویژه ترین تجربه زندگی من و من متعهد است که من نگه داشتن کار خود را به ارسال آنها را به بازگشت به خانه های خود تا آخرین مهاجر می رسد روستای خود را به عزیزان خود را,” او اضافه شده است.

معروف آنتاگونیست در حلقه-زندگی یک قهرمان واقعی در واقعی Sood در روز دوشنبه نیز متعهد حمایت مالی به بیش از 400 خانواده از مهاجران که فوت یا مجروح شدند در طول coronavirus مستند.

Milee Ashwarya ناشر Ebury چاپ و نشر و انتشارات Penguin Random House گفت: این کتاب را با هم داستان Sood این سفر شگفت انگیز: “از افرادی که به طور ناگهانی به سمت چپ بدون امنیت و معیشت; از امید و احساس یگانگی متصل است که ما همه با هم”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>