سونی BBC زمین ‘نیمکت سفر گلچین’ with Simon Reeve, Sue Perkins و Romesh Ranganathan به ارمغان می آورد خانه جهان

“من غرقه شدن در یک بیت از سفر و مستند عکس های من در این لحظه می گوید:” Simon Reeve بیش از تلفن از لندن جایی که او در مستند است. “این دشوار است به می گویند که چگونه سفر را بازی کرد و پس از همه گیر” او می افزاید.

اما تا زمانی که این جهان باز می شود تا دوباره به سرگردان Reeve, انگلیسی, نویسنده کتاب در تروریسم بین المللی تاریخ و سفرنامه و دو نفر دیگر از مجریان ما را در مکان های عجیب و غریب به کشف از ایمنی از خانه ما.

سونی BBC زمین کوچ سفر گلچین را در بیننده به خوبی شناخته شده است و نه چندان شناخته شده کشور در سراسر جهان و فراتر از استعارههای مبارک توریستی به کشف رمز و راز از این اماکن است.

به کارگر ماهر

این چیز عادی برای Reeve, 48, ساخته شده است که یک حرفه ای سفر به خطرناک مقصد. او در بر داشت خود را تاشو 6’3″ frame به پشت یک تفنگ نصب شده باز کامیون در حالی که باندهای شورشی در چالش با یکدیگر در جنگ زده در خیابان های موگادیشو شکار bushmen از کالاهاری, به گریه در نزد Rohingya اردوگاه ziplined به میانمار از مانیپور و پرسه می زدند را فراموش کرده ارگ از آسیای مرکزی است. او بازدید کرده نزدیک به 130 کشور ساخته شده 22, سفر, برنامه, برای, تلویزیون, نویسنده, سه بهترین فروشندگان در میان بسیاری از کتاب ها و دریافت یک جهان رادیو و تلویزیون اعتماد جایزه و نس جایزه در سال 2012 از سلطنتی جغرافیایی جامعه است.

We are the world Simon Reeve (bottom) with the whistling villagers of Kuskoy and the throat singers of Tuva

ما جهان Simon Reeve (پایین) با سوت روستاییان از Kuskoy و گلو خوانندگان تووا | عکس های اعتباری: کریگ هیستینگز

در کنار Reeve خواهد شد که در حال حاضر, روسیه, ترکیه, کارائیب, کوبا, کلمبیا, کوبا و میانمار, کوچ, سفر, گلچین , همچنین به انگلیسی, کمدین و بازیگر سو پرکینز(ژاپن) و ایستاده طنز-بازیگر Romesh Ranganathan(سفر misadventures).

آن را انجام راه خود را

  • Simon Reeve که نمی آمد از امتیاز دوران کودکی خود را صرف تعطیلات در Dorset, و سفر به خارج از کشور تنها در اواخر خود را ، او شغل های عجیب و غریب در سوپر مارکت ها و مغازه های خیریه و تحقیق زمانی که او تا به حال شانس. در حالی که او مشغول به کار در این پست از ساندی تایمز او گرفتار چشم و سپس ویرایشگر نقل مکان کرد که او را به اتاق خبر. Reeve هرگز به عقب نگاه کرد پس حد عالی رساندن تحصیلات خود را به تبدیل شدن به یک متخصص تروریسم با اولین کتاب جدید شغال در القاعده سال قبل از آنها شناخته شده در سراسر جهان است. Post-9/11 او به عنوان یک تحلیلگر تلویزیون ساخته شده و اولین بازی خود را با بزرگ سیاه و سفید دیک تعطیلات در منطقه خطر و در سال 2003. او در ادامه به ارائه مکان هایی که افتاده اند و نقشه با شور و شوق بی امان به نمایش گذاشتن کمتر شناخته شده حقایق است.

“برای کوچ سفر گلچین من تصمیم برخی از کشورهای تولید کننده را انتخاب دیگران. این شامل انواع باور نکردنی از مکان, می گوید:” Reeve. سفر با یک فیلمبردار و تهیه کننده و کارگردان و یک راهنمای محلی Reeve اذعان می کند که گاهی اوقات آن را طول می کشد تا سه هفته به فیلم یک ساعت از تلویزیون است. “طول می کشد اگر من نیاز به حمله به یک تفاهم ، که در آن راهنماهای محلی یا fixers کمک کند. آنها مرتب کردن بر اساس مجوز ترجمه و کمک به معاون کشیش بخش های مسافرتی; آنها غنی سازی تجربه خود را,” او می گوید.

Reeve اذعان می کند که در سفر به در حال حاضر ناشناخته جنبه های یک کشور طول می کشد بسیاری از بازدیدکننده داشته است و یک چشم برای تجربه است که سقوط از طریق شکاف. “مسافران شبیه به تیک تیک کردن چگونه بسیاری از کشورها آنها بوده است. اما شما می توانید به مکان هایی مانند هند یا برزیل 20 بار و هنوز هم پیدا کردن تجربه های جدید. من به هند بوده است و نه بار و به طور چشمگیری یافت داستان های مختلف و نه فقط از نظر جغرافیا یا فرهنگ. پیدا کردن فوق العاده انسان است که زیبایی واقعی از سفر. وجود هفت میلیارد نفر بر روی این سیاره و تمام داستان های خود را می تواند زیبا,” او اضافه می کند.

چک لیست

به کشف تمرکز این مجموعه شامل بسیاری از تحقیقات است. “ما بارهای از آن می گوید:” Reeve. “شما می توانید به نوبه خود در یک محل و لذت بردن از تجربه اما همان زمانی که شما در حال فیلمبرداری یک سری. شادی است که شما پیش آماده در خواندن شما مزه محل. بحث ما به ما هدایت و برنامه ریزی آنچه که شما ممکن است مجاز به فیلم و خواهد شد که در آن است. گاهی فیلمبرداری خود به خودی است. شما چیزی را ببینید و جلوگیری; برنامه تعیین شده در بتن.”

برای سری شات در میانمار Reeve می گوید او در حال حرکت در هر روز است. “آن زمان ما یک ماه به پوشش و برمه در حال حرکت در سراسر Malawmyine یانگون (Naypyitaw, بگن, Mandalay و شان دولت است. سفر در اطراف کارائیب بود عمل بسته بندی شده با سواحل که پنهان کردن این واقعیت تلخ از این مکان,” او می گوید.

Reeve می افزاید که سفر را قادر می سازد او را به دیدن جهان در سایه از نور و تاریکی. “نوشتن نمی آید, آسان, به من, من تا به حال به ریختن عرق و خون برای کتاب های من,” او می گوید. “من تا به حال باور نکردنی آموزش و پرورش از طریق سفر است. من عاشق کارم هستم اما من دور هستم به مدت پنج ماه در سال است. من از دست من و نه سال پس از آن. یک روز من امیدوارم که قادر به ایستادن بر روی یک تپه و به اشتراک نظر با او.”

کوچ مسافرتی گلچین در, سونی, BBC Earth در تاریخ 13 ژوئیه در 10pm

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید