به زودی پس از نامزدی خود را به شورای Vishwanath بازديد Hunsur

یک روز پس از نامزدی خود را به شورای قانونگذاری وزیر سابق A. H. Vishwanath بازدید Hunsur مونتاژ حوزه از جایی که او از دست داده توسط-نظرسنجی برگزار شده در ماه دسامبر سال گذشته و garlanded مجسمه اواخر وزیر D. Devaraj Urs.

او به خبرنگاران گفت: در Hunsur که نامزدی خود را تضمین کرده است که Hunsur توسط دو قانونگذاران. BJP دولت تا به حال نامزد او را در ظرفیت خود را به عنوان یک ‘نویسنده’.

اشاره به این که Hunsur نزدیک به قلب خود را به عنوان آن را مونتاژ بخش که به او سیاسی rebirth آقای Vishwanath امیدوار به کنار اختلافات سیاسی و کار برای رفاه Hunsur با همکاری وزیر B. S. Yediyurappa.

آن را ممکن است به یاد می آورد که آقای Vishwanath که انتخاب شده بود از Hunsur به عنوان یک JD(S) نامزد در سال 2018 شد مذکور را شکست توسط کنگره نامزد H. P. Manjunath زمانی که او وارد عرصه انتخابات برای دسامبر 2019 توسط-انتخابات به عنوان یک BJP نامزد شده است. زمان کنگره آقای Vishwanath شد رقابت از مجاور K. R. نگر مونتاژ حوزه از جایی که او انتخاب شد سه بار از دست داده و در پنج نوبت.

در Mysuru آقای Vishwanath به میدان فرستاد نمایش داده شد در گمانه زنی ها از احتمال ورود به Yediyurappa کابینه. “ما خواهد شد نگاه به موضوع بعد” او گفت:.

آقای Vishwanath یکی از 17 ائتلاف MLAs که استعفا از مجمع سال گذشته به پایین آوردن H. D. Kumaraswamy رهبری کنگره-JD(ع) دولت و هموار کردن راه برای نصب BJP دولت است.

در حالی که بسیاری از ائتلاف MLAs بود که انتخاب مجدد به مجلس در بعدی, توسط, نظر سنجی, پیوست, BJP کابینه آقای Vishwanath نمی تواند آن را به عنوان او تا به حال موفق به نه تنها برنده این انتخابات بلکه از دست یک فرصت برای تبدیل شدن به یک عضو از شورای قانونگذاری ماه گذشته زمانی که BJP را تکذیب کرد او یک بلیط.

آقای Vishwanath, که تا به حال از ایشان تشکر آقای Yediyurappa برای نگه داشتن کلمه خود را در حالی که صحبت با خبرنگاران در زبان مادری خود K. R. نگر در چهارشنبه وارد Mysuru در روز پنج شنبه و بازدید از محل اقامت BJP MP نمایندگی Chamarajanagar V. Srinivas پراساد و بی جی پی ،

او همچنین تشکر از دولت برای تصدیق کمک های خود را به عنوان یک “نویسنده سیاسی” و نامزد او را به شورای قانونگذاری. او همچنین به دنبال روشن کردن آن وجود نداشت “مانع فنی” در نامزدی خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>