دستورالعملهای عملیاتی استاندارد برای کنترل ملخ صادر

قابل توصیه در دستورالعمل های عملیاتی استاندارد (دستورالعملهای عملیاتی استاندارد) صادر شده برای کنترل ملخ در Telangana است نیاز به بهبود روشنایی در همه شناسایی روستاها پس از این عملیات بود به انجام در شب و قبل از طلوع نیوز.

این دستورالعملهای عملیاتی استاندارد صادر شده توسط پروفسور Jaishanker Telangana دولت کشاورزی دانشگاه بر اساس سازمان غذا و کشاورزی (FAO) در بیابان ملخ دستورالعمل پیشنهاد شده است که حشره کش سمپاشی باید انجام شود و در طول شب به سحر و بنابراین تمام کسانی که درگیر در فعالیت بود بشود تا کار عجیب و غریب در زمان. به عمل در موقعیتهای دشوار اگر نیاز به وجود آمد هواپیماهای بدون سرنشین نیز مورد نیاز به کار گرفته شود از 10 شب تا 8 صبح

کشاورزان ممکن است کمک به پیشگیری پاشش چریش بر اساس فرمول برای به حداقل رساندن ملخ آسیب در جایگاه محصول و مهد کودک.

همه آب آشامیدنی بدن از جمله چاه ها و مخازن آب باید پوشش داده شود و یا به درستی امن برای جلوگیری از آلودگی آب. شستشو و ضد عفونی و کمک های اولیه امکانات باید تضمین شود.

10 منطقه در معرض خطر

دستورالعمل مناسب اصلاح شده برای نیازهای Telangana 10 شناسایی مناطق در معرض خطر حمله ملخ اگر swarms نقل مکان کرد به سمت شرق جهت از مجاور ایالت ماهاراشترا یا Chhattisgarh. مناطق بودند Mulug, Bhoopalpally نیرمال, اورد, Asifabad, Nizamabad, کمرددی, منچریل, کتهگودم و سنگرددی.

یک سری از مراحل گذاشته شد به دنبال داشته باشد و کنترل عملیات.

آموزش ایجاد سطح تیم بودند تشکیل می شود به توصیه روستاییان به حرکت در خارج از 9 p. m. به ساعت 8 صبح در ملخ در مناطق عملیات تا حد امکان از قرار گرفتن در معرض آفت کش ها. شناسایی سایت های ممکن از اسپری در هر یک روستای مرزی در نظر گرفتن ورود ملخ. یک نظر سنجی های هوایی با هلیکوپتر پیشنهاد شد برای پیدا کردن پوشش گیاهی سبز و محل swarms و قیف باند. هلیکوپتر می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای بازدید از مناطق دور افتاده همراه با تعیین ملخ افسران. نظرسنجی نباید برای بیش از سه ساعت در یک زمان.

هلیکوپتر باید پرواز حدود 300 متر بالاتر از زمین ردیابی فضای حداقل 50 کیلومتر جلوتر از پوشش گیاهی سبز. پرواز به سمت پوشش گیاهی و سطح در پنج متر و یا کمتر بالاتر از سطح زمین کاهش سرعت 40 تا 50 کیلومتر در ساعت و چرخش دم از یک سمت به سمت به سمت هلیکوپتر عقب برای ملخ.

اسپری انجام می شود باید عبور باد در زاویه سمت راست به جهت باد حرکت در خلاف جهت باد بعد از هر بار اسپری منتقل می کند. را اضافی اسپری عبور خلاف جهت باد از منطقه هدف.

جلوگیری از پاشش اگر باد کاهش یافته و یا تبدیل بسیار قوی است. همچنین جلوگیری از پاشش اگر آن باران شروع می شود و یا به نظر می رسد به احتمال زیاد به باران به زودی و زمانی که جهت باد تغییر بیش از 45 درجه است.

این عملیات باید تحت نظارت سطح منطقه کمیته به رهبری جمع و Superintendents از پلیس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>