صدای هنرمند Hemant Sreekumar مطالب در مورد عصر دیجیتال را ثابت اطلاعات مصرف

Hemant Sreekumar, یک هنرمند صدا از بنگلور منتشر شد مطالب خود را در هشت آهنگ آلبوم در یک کاست (به غیر از آپلود آن را به صورت آنلاین). انتخاب خود را از متوسط بیشتر به براندازی از رجعت. “این است که یک راه برای گریز از این نظر-به اشتراک گذاری فرهنگ, جریان, خدمات,” او می گوید: “این نوار یکی از بهترین آرشیوی رسانه. این امر به ویژه مناسب برای شکل ضبط شده است. زیبایی, متوسط کار می کند به عنوان یک طلسم جسم است که تجدید نظر به جمع و خبره.”

انتخاب رسانه است که مربوط به محتوای چون Hemant در این آلبوم تلاش کرده است برای برقراری ارتباط “حس بودن در روکشی دائمی حلقه از رسانه های دیجیتال مصرف است.” طنز از آلبوم آنلاین, انتشار, اما, نمی, missable — حتی یک انتقاد از رسانه های دیجیتال مصرف به مصرف از طریق رسانه های دیجیتال در این دوران است.

Sound artist Hemant Sreekumar’s content is about digital era’s constant information consumption

Hemant توضیح می دهد که ایجاد محتوا: “مفهوم به محل سقوط کرد هنگامی که ما محترم نخست وزیر اعلام کرد در یک تظاهرات در تگزاس (در سپتامبر سال 2019), ‘Sab changa سی’ (‘همه چیز خوب است’). من تفسیر آن را به عنوان “همه مطالب’. اصطلاح ‘مطالب’ به معنی ‘به راضی’… ‘به توان در حالت اینرسی ناشی از رضایت’. در یک امروزی تر استفاده آن است که برای استفاده از اشیاء است که به طور معمول نوتبوک توسط رسانه دیجیتال: وبلاگ مقالات, کتاب, صفحات وب, ویدئو, صوتی, چاپ قطعات رسانه های اجتماعی پست… هر چیزی استفاده می شود به عنوان یک قطعه از تبلیغات به اعتبار ایدئولوژی بودن در حالت دائم مصرف است.”

Hemant ثبت پنج آهنگ از آلبوم در cité internationale des Arts در پاریس در ماه دسامبر گذشته (سه تن دیگر تشکیل شده بودند در سال 2018). “من مواجه می شوند پرکار ترین سخت سر و صدا صحنه در این شهر با برخی از فوق العاده انتزاعی اجرای برنامه. این نوع از اراده من برای ضبط چیزهای که من فقط سعی کردم در طول اجراهای زنده.”

Hemant متخصص در سر و صدای موسیقی که پذیرای همه نوع از تلفن های موبایل است که موسیقی سنتی مانع — جیغ thuds حفاری برای تلفن های موبایل… شما نام آن را. به عنوان staticsignals.com توصیف “(صدا (موسیقی) بدون صدا و ریتم و لحن و یا زمین است از حد; موسیقی می تواند توسط هر چیزی که می تواند لرزش هوا می باشد.”

او یک میل شدید برای آن از دوران کودکی است. “آن را سرگرم کننده تنظیم به crackled و نامشخص ایستگاه های رادیویی از کشورهای دیگر است.” بودن با پرنده شناس عموی او نیز شیفته با chirps از پرندگان و حشرات است. او یاد گرفتیم بیشتر در مورد صنعت موسیقی نویز در حالی که کار در Khoj استودیو در دهلی نو (زادگاه خود). و طبعا او با هنرمندان دیگر با یک اولویت برای خود avant-garde برای تلفن های موبایل.

پرسید: اگر او می خواهم تماس خود را به کار موسیقی او پاسخ “این بستگی دارد که من به زبان. برای مردمی با درک آوانگارد موسیقی شیوه های رایگان-جاز, تئاتر, مردم, صدا و طراحان و سازندگان فیلم آن را قطعا موسیقی از آنها انتظار دارند برخی از هارمونیک یا ملودیک برای شروع با آنها بیشتر به دنبال “هیجان انگیز برای تلفن های موبایل”. اما با دیگران, من ادعای این را به عنوان ‘هنر انتزاعی’ از آنجا که آنها یک مفهوم از چه موسیقی باید که به من احترام بگذارند.”

Hemant, اما, نیست, مخالف به آنچه که او خواستار ‘موسیقی سنتی’. او گوش دادن به آن در رادیو و تلویزیون (زمانی که او بود تنظیم برای crackled بین المللی ایستگاه). آمریکا سر و صدای گروه راک رعد و برق پیچ و مهره است که تمام زمان های مورد علاقه خود را. “من هنوز هم عاشق موسیقی سنتی اما من ترجیح می دهم آنهایی که زندگی می کنند; من به ندرت به گوش دادن به ضبط شده است.”

سر و صدای موسیقی تجربی است و نه محبوب. Hemant آثار از این رو نمی رسیدن به مخاطبان بزرگ. اما او نمی بیش از حد زحمت. “بله برخی از افراد نیست که خلق و خو و استقامت به آن دسترسی داشته باشید. اما من متمرکز بر کسانی که آن را درک. به طور فزاینده ای پیدا کنم بیشتر مردم خود حس از آن است که بسیار توانمند سازی. من همیشه دوست داشتم هنر است که مبهم است و می تواند قدردانی بدون درک آن بسیار به طور خاص است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>