برای تلفن های موبایل از یک بیماری همه گیر: indie سبک

زمانی که مستند اعلام شد در اواخر ماه مارس و انتظار یک کاهش در تعداد از موسیقی مستقل منتشر شده است. جالب توجه است که اتفاق نمی افتد. بسیاری از هنرمندان منتشر شد تک آهنگ هر دو زبان هندی و انگلیسی, هر چند یک تکه قابل توجهی در مورد کوروناویروس. امیدوارکننده ترین بیت است که شده است وجود دارد موجی از new rock آلبوم پس از ماه مارس این سال است. آنچه قابل توجه است که برچسب های بیشتر مشتاق به ترویج هندی, hip-hop و soppy سرودهای هیچ جا درگیر است. همه این گروه ها را تولید موسیقی خود را به طور مستقل.

تاسیس اعمال

در مارس 15, فقط چند روز قبل از این مستند آغاز شد, بنگلور, باند حرارتی و یک چهارم آن منتشر شد آخرین آلبوم یک دنیای دیوانه. سینه توسط هنرمند محبوب بروس لی مانی این حال این گروه علامت تجاری صدا و صاف گیتار خطوط با سرد آهنگ های مانند ‘Where Do We Gotta Go در حال حاضر’, ‘فاصله’ و ‘Unbelong’. اخیرا دهلی گروه Menwhopause قرار داده و از هفت-آهنگ تنظیم شراب خواری راه رفتن. خواننده Sarabjit Chadha که ترک کرده بود در این فاصله بازگشت به خواندن زیبایی مانند “کوچک نهفته است’, ‘خارج’ و ‘دلپذیر نسیم’. خوب آهنگسازی یک جوی پرنیان شدید گیتار و درجه یک تولید اضافه کردن به جذابیت و آلبوم به listenable خود را به عنوان موفق سال 2011 EMI Music انتشار آسان.

اگر حرارتی و یک چهارم و Menwhopause در حال تاسیس در عمل با زیر اختصاص یافته دیگر آلبوم منتشر شد نسبتا لباس های جدید. بمبئی مبتنی بر پروتکل شش قطعه progressive rock band سینه توسط Shweta Venkataramani یک برنده روشن در راهب را فانوس. Venkataramani به نظر می رسد تحت تاثیر قرار توسط امی لی از Evanescence و Alanis Morissette و گروه صدا به نظر می رسد با الهام از مترقی اعمال Porcupine Tree و Opeth و برخی از 1990s thrash metal. این یک ترکیب خوب و آهنگ ‘صادقانه گفتگو’, ‘کش رفتن به سمت چپ’ و ‘کمال’ اثبات فطرت خود را. گیتاریست Desikan Gopalan و Sandesh رائو کیبورد Rahul Kannan, درامر Nachiket Karekar و نوازنده بیس ویویان d’souza (در حال حاضر جایگزین راجیو منون) بدرخشد.

استعداد و ریتم

همچنین از بمبئی الکترو راک گوشه کافه Chronicles منتشر شد اولین آلبوم خود را رنسانس قسمت 1در برای معکوس بودجه جمعیت. آنها شناخته شده برای زودتر single ‘گلوریا آشپزخانه و آمده اند تا با منسجم شش-آهنگ و تنظیم شده است. این گروه که ویژگی های Chinmay Patkar, Soumitra Vichare, Parth Malhotra و Swanand Thakur با استفاده از مقدار زیادی از synths و نمونه علاوه بر گیتار و گیتار باس. آهنگ ‘Porcelain مردم’ و ‘اشکال; قوی دوز psychedelia. در نهایت باید ذکر فراتر از: زندگی توسط پونا گیتاریست Mradul Singhal که شد کشته در تصادف موتورسیکلت در ماه مارس است. منتشر شده پس از مرگ نویسنده این باقی می ماند به دور از مشخصه های فلزی و صدا و سقوط در خنک کردن محیط منطقه به گیتار آکوستیک است در گفتگو با باس باس برزیل نوازنده ساموئل Chacon.

همه این ثابت می کند که وجود دارد این است که استعداد خوبی در مستقل فارسی, موسیقی, فضا, با, هنرمندان آماده برای ضبط مواد اصلی. این واقعیت که آنها در حال انتشار هست-با نزدیک شدن آلبوم به جای تک تعهد خود را ثابت می کند. کمی از فشار از ضبط labels انجام خواهد داد. اما محرومیت چند باند not بسیاری کردم لازم صنعت پشتیبان گیری.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید